:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze B. dobre

#KonkursyTuLegnica - do wygrania bilety na koncert Hope w Spiżrani

Dawid Stefanik 10/04/2019 09:33
KWI 12
godz: 19:00

W piątek (12 kwietnia) w klubie Spiżarnia zagrają trzy żywiołowe kapele, których muzyka bynajmniej nie jest stworzona do spokojnego słuchania przy barowym stoliku. Mowa tutaj o niejednokrotnie grającej w Legnicy formacji Hope, a także składach Mescalero i Mr. Tea. Do rozdania w naszym konkursie mamy dla Was dwie wejściówki na koncert.

Legniccy fani rapcore'u zapewne doskonale znają poznańską formacje Hope, która w naszym mieście występowała już niejednokrotnie m.in. w klubie Spiżarnia, czy podczas studenckich juwenaliów. Muzycy wracają do Legnicy z nowym materiałem muzycznym, bowiem w styczniu tego roku kapela wydała swój trzeci studyjny album "Name it". Laureaci telewizyjnego talent show „Must Be The Music” i gwiazdy Festiwalu Woodstock (gdzie zagrali m.in. razem z Liroyem)  szczycą się w swojej 10-letniej karierze licznymi koncertami w kraju i zagranicą, podczas których występowali u boku takich formacji jak Limp Bizkit, Body Count i Hed PE.

Na scenie pojawi się także młoda formacja Mr.Tea, która podobnie jak Hope pochodzi z Poznania. Muzycy swoją twórczość określają jako mocno zróżnicowaną i przyrównują reprezentowany przez siebie gatunek do hipsterskiego nurtu - metalu alternatywnego.

Trzecim składem jest pochodzący z Wrocławia Mescalero, który określa się jako formację osadzoną w korzeniach rock'n'rolla i hard rocka. Muzycy starają się komponować utwory skoczne i energiczne, tak aby tuptanie i ruchy taneczne były wykonywane wspólnie i bez wcześniejszego przygotowania. Największym sukcesem, którym może pochwalić się Mescalero, było zwycięstwo w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław w 2016.

Żeby zdobyć bilet na koncert wystarczy przesłać na naszego maila konkursy@tuLegnica.pl swoje imię i nazwisko, w tytule wpisać " Hope ", a w treści maila w kilku zdaniach napisać: dlaczego lubisz lub nie lubisz koncertowego tańca pogo?

Autorzy najciekawszych odpowiedzi otrzymają bilety. Zwycięzców konkursu poinformujemy drogą mailową do 11 kwietnia do godz. 14:00. Powodzenia!

11 kwietnia, godz.19:00, klub Spiżarnia (Piastowska 1) Bilety w cenie 25-35 są dostępne jedynie online https://goout.net/pl/bilety/hope/uice/?fbclid=IwAR2VU7XEVx4Bxc0tfoOGg3LbybUHZ2ftc4kPcY_BRFZxWEYu6jt4LuhTndA

#KonkursyTuLegnica - do wygrania bilety na koncert Hope w Spiżrani komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama