:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
powietrze Dobre

#KonkursyTuLegnica - rozdajemy bilety na koncert Voo Voo

Dawid Stefanik 26/04/2019 08:30
MAJ 19
godz: 19:00

19 maja w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej w Legnicy zagra Voo Voo. Zespół na koncercie będzie promować swój najnowszy album "Za niebawem". Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa podwójne bilety na koncert.

Voo Voo ostatnim razem wystąpił w Legnicy niemal równo dwa lata temu podczas trasy koncertowej promującej album "7". Zespół w lutym tego roku wydał swój kolejny krążek zalutowany "Za niebawem" i wyruszył w nową trasę koncernową, na której także znalazła się Legnica.  Za kompozycje i teksty nowej płyty odpowiada lider formacji Wojciech Waglewski, natomiast za masterning i produkcje jego syn Piotr Waglewski "Emade".

Jak tłumaczy Voo Voo, nowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty. Więcej też tym razem jest odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w tych pogmatwanych czasach.

Załączmy do artykułu także teledysk promujący album "Za niebawem", w którym udział wzięła francuska doktor sztuk performatywnych Nadii Vadori-Gauthier, która od czasu zamachu na redakcję Charlie Hebdo (2015 r.) minutą tańca dziennie wyraża swój sprzeciw wobec przemocy.

Warto przytoczyć wypowiedź Wojciecha Waglewskiego, który zapytany dwa lata temu o nowe plany wydawnicze, wyjawił wówczas proces swojej twórczości muzycznej.

Nie myślimy teraz nad nową płytą. Na razie bardzo się cieszymy , ponieważ zaczynamy trasę promującą nową płytę i nie możemy się odpędzić od nowych propozycji koncertów. Zresztą tak też było z płytą „Dobry Wieczór”,  od której minęło już dwa i pół roku. To czas stosunkowo długi jak na Voo Voo ale to było spowodowane tym, że tą płytę się świetnie grało i zapowiada się, że tej płyty też ludzie będą chętnie słuchać. Na razie muszę się jeszcze ogarnąć z tą płytą, jeszcze w niej pogrzebać, ona ciągle ewoluuje, dziś to był zupełnie inny koncert niż wczoraj, a wczoraj był zupełnie inny niż pierwszego dnia. N razie się jeszcze tym bawimy i to nam daje bardzo dużo frajdy. Płyty są tak na prawdę konsekwencją koncertu. Jeśli na koncercie czujemy, że chcemy zrobić coś innego, to wtedy nagrywamy płyty - powiedział Waglewski na koncercie w Legnicy 17 kwietnia 2017 r.

***

Koncert promujący świeży album Voo Voo odbędzie się 19 maja o godz. 19:00 w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej w Legnicy.

Żeby zdobyć podwójny (dwuosobowy) bilet na koncert wystarczy przesłać na naszego maila konkursy@tuLegnica.pl swoje imię i nazwisko, w tytule napisać "Voo Voo", a w treści maila  krótko, w kilku zdaniach napisać: czemu lubisz słuchać muzyki na żywo?

Autorzy najciekawszych odpowiedzi otrzymają bilety. Zwycięzców konkursu poinformujemy drogą mailową do 6 maja do godz. 14:00. Powodzenia!

Bilety  w cenie 80- 90 zł do nabycia w :

Fot. Dawid Stefanik 

#KonkursyTuLegnica - rozdajemy bilety na koncert Voo Voo komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama