:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -3°C

Kradł dokumenty i wyłudzał pożyczki

Wydarzenia, Kradł dokumenty wyłudzał pożyczki - zdjęcie, fotografia
Redakcja 11/01/2017 13:20

Kara do 12 lat pozbawienia wolności grozi 36-latkowi za kradzież cudzego mienia oraz oszustwa jakich się dopuścił na terenie Legnicy w okresie ostatnich dwóch lat. Legniccy funkcjonariusze przedstawili zatrzymanemu do tej pory 8 zarzutów. Zatrzymany mężczyzna to recydywista, ścigany listem gończym

9 stycznia br. funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, w wyniku wcześniej zaplanowanych działań zatrzymali poszukiwanego listem gończym 36-letniego legniczanina, podejrzanego o liczne przestępstwa przeciwko mieniu.

Jak ustalili policjanci, podejrzany ma na swoim koncie, co najmniej 8 przestępstw. 15 grudnia 2016 r. dokonał kradzieży 2 telefonów komórkowych oraz dokumentów z mieszkania należącego do znajomych mężczyzny, gdzie przebywał przez jakiś czas. 28 grudnia 2016 r. mężczyzna włamał się do jednego ze sklepów meblowych na terenie miasta skąd dokonał kradzieży bonów turystycznych. 2 stycznia br. mężczyzna ten na ulicy Jordana w jednym z punktów usługowych wyrwał osobie poszkodowanej saszetkę, w której znajdowały się dokumenty oraz spora kwota pieniędzy.

Legniccy policjanci odzyskali część skradzionego mienia, które przekazali pokrzywdzonym.

Ponadto policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Legnicy udowodnili zatrzymanemu szereg przestępstw gospodarczych jakich się dopuścił w okresie ostatnich dwóch lat. Mężczyzna posługiwał się skradzionymi dokumentami i za ich pomocą dokonywał wyłudzenia pożyczek w placówkach bankowych na terenie Legnicy. Na domiar złego namawiał inne osoby do tego przestępczego procederu.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności przestępczej działalności zatrzymanego mężczyzny. 36-letni legniczanin to recydywista wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Był poszukiwany listem gończym i już zza krat będzie odpowiadał przed sądem za kolejne przestępstwa, których się dopuścił po wyjściu z więzienia.

Przypominamy, że za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, a za oszustwa kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Za przestępstwo popełnione w recydywie grozi kara zwiększona o połowę, czyli z 8 do 12 lat.

Kradł dokumenty i wyłudzał pożyczki komentarze opinie

  • Pięciorak - niezalogowany 2018-10-07 10:00:40

    cześć, jestem z Pięciorak, właśnie przyszedłem na stronę, aby powiedzieć ludziom, którzy potrzebują pożyczki, że jest po prostu sposób na pożyczkę, a jest zaufana firma o nazwie Stella Rene, po prostu szybko spienięję moją kwotę pożyczki w wysokości 5.000.000,00 euro założyłem moją firmę transportową tutaj, w Polsce, chcę użyć tego medium, aby powiedzieć wszystkim moim krajom z Polski, że kiedykolwiek potrzeba pożyczki należy połączyć z {mrsstellareneloan1@gmail.com} ona jest przetestowana i bezpieczna dla nas wszystkich, a dziś ja melduj o tym, jak codziennie zarabiać moją pożyczkę i gazetę, a także w wiadomościach telewizyjnych, gdziekolwiek jesteś w słowach, skontaktuj się z tą firmą Stella Rene i pozwól, aby wszystkie twoje problemy się skończyły i zakończyły kryzysem finansowym i dziękuję Bogu Rozumiem.

    Pięciorak

  • gość 2019-10-03 01:07:28

    Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, czy też potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby poprawić swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Potrzebujesz konsolidacji pożyczki lub kredytu hipotecznego? Nie szukaj więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie Twoje problemy finansowe stały się przeszłością. Skontaktuj się z nami przez e-mail:

    oceanfmortgages@gmail.com
    oceanfmortgages@gmail.com

    To są hipoteki Ocean Finance. Oferujemy pożyczki osobom zainteresowanym rozsądną stopą procentową w wysokości 2%. Zakres waha się od 5 000,00 $ do maksymalnie 100 000 000,00 $.

  • gość 2019-10-03 01:09:16

    Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, czy też potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby poprawić swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Potrzebujesz konsolidacji pożyczki lub kredytu hipotecznego? Nie szukaj więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie Twoje problemy finansowe stały się przeszłością. Skontaktuj się z nami przez e-mail:

    oceanfmortgages@gmail.com
    oceanfmortgages@gmail.com

    To są hipoteki Ocean Finance. Oferujemy pożyczki osobom zainteresowanym rozsądną stopą procentową w wysokości 2%. Zakres waha się od 5 000,00 $ do maksymalnie 100 000 000,00 $.

  • Pani Elżbieta - niezalogowany 2019-10-07 15:06:41

    Pozdrowienia..
    Skontaktuj się z nami w sprawie bezpiecznej i niezabezpieczonej pożyczki o oprocentowaniu 3% za pośrednictwem (mrs.elizabethloanfirm@gmail.com)
    ………………………………….
    Czy trudność gospodarki wpływa na ciebie w tym roku, czy twój bank odmawia udzielenia ci pożyczki na Boże Narodzenie? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, potrzebujesz pożyczki. Jestem Pani Elizabeth, właścicielka firmy pożyczkowej. Oferujemy bezpieczne pożyczki o oprocentowaniu 3%.

    * Czy masz problemy finansowe?
    * Czy poszukujesz środków na spłatę kredytów i długów?
    * Czy szukasz środków na założenie własnej firmy?
    * Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub biznesowych na różne cele?
    * Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów?

    Jeśli masz którykolwiek z powyższych problemów, możemy Ci pomóc, ale chcę, abyś zrozumiał, że udzielamy pożyczek o oprocentowaniu 3%.

    * Pożycz wszystko do kwoty 95 000 000 USD.
    * Wybierz od 1 do 30 lat do spłaty.
    * Wybierz pomiędzy miesięcznym a rocznym planem spłat.
    * Elastyczne warunki pożyczki.

    Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail: (mrs.elizabethloanfirm@gmail.com)

    Obiecujemy 100% gwarancję, że otrzymasz pożyczkę na koniec tej transakcji pożyczki. Nie ma kontroli bezpieczeństwa ani kontroli kredytowej

    pozdrowienia
    Pani Elżbieta

  • gość 2019-10-07 23:20:16

    Jesteśmy grupą wsparcia finansowego, która obsługuje międzynarodowe finanse dla każdego
    ilość instrumentów bankowych. Używamy własnych
    wyznaczona technologia ryzyka zapewniająca odpowiednią pożyczkę na biznes
    możesz założyć lub rozwinąć firmę. Nasze usługi są szybkie i niezawodne. pożyczki są
    zatwierdzone w ciągu 24 godzin od pomyślnego zastosowania. Oferujemy pożyczki od
    minimalny zakres 2000 USD do maksymalnie 50 milionów USD. AVANT KREDYT
    USŁUGI Udzieli ci pożyczki o przystępnej stopie procentowej 3% i pożyczki
    okres od 1 do 25 lat w celu spłaty zabezpieczonej pożyczki. Celem grupy Avant jest zapewnienie doskonałych profesjonalnych usług finansowych.

    Pośrednicy / Konsultanci / Brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i
    są w 100% chronione Będziesz dla nas wielką radością, gdy będziesz stabilny finansowo. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami.

    Napisz do nas przez: av_ant@outlook.com
    Wyślij do nas e-mail za pośrednictwem avants.loan@gmail.com
    Whatsapp +1 (409) 2062954

    pozdrowienia

    Grupa Avant

  • Lukasz - niezalogowany 2019-10-11 20:50:28

    Dzień dobry wszystkim
    CZY POTRZEBUJESZ PILNEJ POŻYCZKI?
    ZGŁOŚ SIĘ DO MOJEJ FIRMY NATYCHMIAST, JEŚLI POTRZEBUJESZ PILNEJ POŻYCZKI, PONIEWAŻ OFERUJEMY NAJLEPSZĄ USŁUGĘ POŻYCZKI NA CAŁYM ŚWIECIE

    Czy potrzebujesz pieniędzy na opłacenie rachunków?
    Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie nowej działalności?
    Czy masz niedokończony projekt z powodu złego finansowania?
    Czy potrzebujesz pieniędzy, aby zainwestować w jakąś specjalizację, która przyniesie Ci zysk? i nie wiesz co robić.

    Renderujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, takie jak
    Pożyczki biznesowe (do 20 milionów)
    Pożyczki osobiste (do 5 milionów)
    Konsolidacja zadłużenia
    Pożyczki międzynarodowe
    Pożyczka rodzinna i wiele więcej.

    Uzyskiwanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują rozwiązania tego problemu, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z powodu wysokiego oprocentowania, niewystarczającego zabezpieczenia, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej i wiele innych powodów

    Jeśli martwisz się o pożyczkę, nie martw się więcej, ponieważ możemy zapewnić ci pożyczkę, której potrzebujesz.

    Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskiwania pożyczki, prosimy niezwłocznie odpowiedzieć na ten e-mail: (capitalfunding.usa.org@gmail.com)

    Pamiętaj, że pożyczka udzielana jest zgodnie z 3% stopą procentową, w razie zainteresowania prosimy o kontakt.
    Nazwa firmy: Elements Capital Funding
    Adres e-mail: capitalfunding.usa.org@gmail.com
    Numer telefonu (WhatsApp): +4915758108767

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-10-12 14:06:57

    Dobry dzień

    Potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Bridge Finance gwarantuje usługi finansowe dla klientów o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę o oprocentowaniu 2% do twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast poprzez (adrianbay0008@gmail.com)

  • SUSAN BENSON - niezalogowany 2019-10-15 00:48:07

    Witam Panie i Panowie, Czy pilnie potrzebujesz pożyczki na biznes, pożyczki osobistej lub kredytu hipotecznego? Jeśli tak, radzę skontaktować się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) w celu uzyskania pożyczki.

    Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w zwiększeniu długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze zindywidualizowane programy mają na celu pomóc w rozwoju, ochronie i ochronie twojego bogactwa poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i wiedzy.

    Jeśli tak trudno ci uzyskać pożyczkę od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Składając wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Zajmiesz się całym procesem.

    KLUCZOWE KORZYŚCI
    - Zastosuj w dowolnym miejscu i czasie.
    - Odbierz gotówkę w mniej niż 24 godziny
    - Pożycz od 2000 EUR do 20 milionów EUR
    - Brak ukrytych opłat.
    - Niska stopa procentowa 3%
    - Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat.
    - Oferujemy zarówno pożyczki zabezpieczone, jak i niezabezpieczone

    Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz na poniższy e-mail, aby uzyskać więcej informacji
    Kontakt e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
    Kontakt WhatsApp: +447903159998
    Oczekujemy na kontakt zwrotny

  • gość 2019-10-15 13:08:31

    Good day, my name is dean braswell,i\'m from dathan alabama, i publish this online for those who is looking for financial help or looking for an urgent loan, anyone who is interested kindly contact E-Mail: deanbraswell.loanservice@gmail.com

  • gość 2019-10-15 13:09:52

    Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, jeśli tak, skontaktuj się z:deanbraswell.loanservice@gmail.com

  • Claudia Klein - niezalogowany 2019-10-16 23:37:21

    Dzień dobry wszystkim.
    Potrzebujesz pilnej pożyczki?
    Nazywam się Claudia Klein, jestem Niemką i reprezentuję Spotcap Global Services. jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki, skontaktuj się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe profesjonalne usługi pożyczkowe na całym świecie.

    Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, czy to na rachunki medyczne, opłaty szkolne, zaliczki, pożyczki biznesowe, pożyczki osobiste czy nieoczekiwane problemy gotówkowe e.t.c. Nasz serwis jest bardzo szybki, bezpieczny i niezawodny.

    Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują rozwiązania tego problemu, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej i wiele innych powodów

    Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje zawsze i wszędzie, gdzie jej potrzebujesz

    Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do mnie na WhatsApp: +4915758108767 | I otrzymaj odpowiedź w kilka minut.

    Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

    Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  • gość 2019-10-27 03:09:19

    CZY POTRZEBUJESZ KREDYTU, CZY CHCESZ REFINANSOWAĆ SWÓJ DOM, SPŁACAĆ BILLS, ROZSZERZAĆ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ ZA 3% STOPY INTERESÓW? NIE WYGLĄDAJ DALSZYCH KONTAKTÓW Przez: Peterheymannloanoffer@gmail.com

  • gość 2019-10-28 10:23:54

    Masz problemy finansowe lub potrzebujesz środków na start
    Własny biznes?
    Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę długów lub rachunków?
    Masz bas
    Ocena zdolności kredytowej i masz trudności z uzyskaniem
    Pożyczki kapitałowe od lokalnych banków /
    Inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki lub finansowania na
    Dowolny powód, na przykład pożyczki samochodowe
    * Pożyczki na nieruchomości
    * Pożyczki biznesowe
    * Inne pożyczki
    * Linia noty kredytowej: Udzielamy pożyczki na oprocentowanie zaledwie 3% rocznie.
      skontaktuj się z nami za pośrednictwem WhatsApp: +33753926689
    email: barclaysnationwideloancompany@gmail.com

  • Oferta pożyczki - niezalogowany 2019-10-28 13:20:44

    Czy potrzebujesz pożyczki?

    Jesteśmy certyfikowanym, niezawodnym, niezawodnym, wydajnym, szybkim i dynamicznym pożyczkodawcą. Masz kryzys finansowy, oto Twoja szansa na uzyskanie usług finansowych od naszej firmy. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek dla poszczególnych firm o oprocentowaniu 3%. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami poniżej

    Imię i nazwisko: Gilbert Aaron

    E-mail: info.gilbertloanfirm@gmail.com

    Whatsapp: +16317433915

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-11-04 20:06:14

    Dobry dzień

    Potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Bridge Finance gwarantuje usługi finansowe dla klientów o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę o oprocentowaniu 2% do twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast poprzez (adrianbay0008@gmail.com)

  • gość 2019-11-23 07:54:17

    Czy potrzebujesz poważnej pożyczki, aby wesprzeć swój biznes lub z jakiegoś powodu? Jesteśmy bankami potwierdzonych, realnych i światowych kredytów. Oferujemy pożyczki firmom komercyjnym, organizacjom i osobom prywatnym po umiarkowanej opłacie pożyczki w wysokości 3%. Bardzo dobrze może to być zaliczka na krótki lub długi dystans lub niezależnie od tego, czy masz słaby kredyt. Przetworzymy twoją pożyczkę, kiedy otrzymamy twoje zaproszenie. Jesteśmy niezależnym zakładem monetarnym. Przez lata zyskaliśmy znakomitą sławę, udzielając kilku rodzajów pożyczek ogromnej liczbie naszych klientów. Oferujemy zweryfikowany kredyt

    Administracje dowolnej kwoty dla rezydentów i nie-tubylców, oferujemy proste pożyczki indywidualne, pożyczki biznesowe / biznesowe, pożyczki samochodowe, leasing / finansowanie sprzętu, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne, pożyczki bożonarodzeniowe itd. Dla wszystkich tubylców i nierezydentów z szczęśliwą lub niefortunną historią kredytową.
    Napisz do nas na RodriguezAlenjandroLoanFirm@gmail.com

    Napisz do nas dzisiaj, a będziesz szczęśliwy, że to zrobiłeś

    Witamy!!!

    szczerze
    Rodriguez Alejandro
    E-mail: RodriguezAlenjandroLoanFirm@gmail.com

  • Marcus & Millic - niezalogowany 2019-11-23 11:06:15

    Witaj mój przyjacielu.
    Czy ciągle brakuje Ci środków pieniężnych, ponieważ bank lub inne instytucje finansowe odmówiły Ci pożyczki z powodu niewystarczającego zabezpieczenia, stosunku zadłużenia do dochodu, niskiej zdolności kredytowej, wysokiego oprocentowania lub innych przyczyn

    Masz już dość swojej obecnej sytuacji finansowej? Czy potrzebujesz poprawy w swoich finansach? Masz dość płacenia więcej niż powinieneś pożyczką na wysokie oprocentowanie? Zasługujesz na lepsze rozwiązanie.

    Grupa finansowa Pinnacle ma tutaj linię kredytową, która może pomóc Ci w osiągnięciu ogólnych celów finansowych

    Dzięki Pinnacle Financial Group możesz uzyskać pożyczkę już od 3 procent.
    Możesz pożyczyć do 10 milionów.
    Możesz uzyskać pożyczkę do wyboru w jednej chwili
    Możesz spłacić od 1 do 30 lat.
    Otrzymasz pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie w zaciszu własnego domu.

    Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, jesteśmy szybcy, wiarygodni, godni zaufania, a także łatwa do zatwierdzenia w ciągu 24 godzin.

    Złóż wniosek o pożyczkę już dziś i skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie pożyczki:
    E-mail: (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com)

    szczerze
    Marcus & Millichap
    CEO, Pinnacle Financial Group.

  • Rodriguez - niezalogowany 2019-11-23 14:43:15

    Zweryfikowany awans pożyczki
    Czy potrzebujesz poważnej pożyczki, aby wesprzeć swój biznes lub z jakiegoś powodu? Jesteśmy bankami potwierdzonych, realnych i światowych kredytów. Oferujemy pożyczki firmom komercyjnym, organizacjom i osobom prywatnym po umiarkowanej opłacie pożyczki w wysokości 3%. Bardzo dobrze może to być zaliczka na krótki lub długi dystans lub niezależnie od tego, czy masz słaby kredyt. Przetworzymy twoją pożyczkę, kiedy otrzymamy twoje zaproszenie. Jesteśmy niezależnym zakładem monetarnym. Przez lata zyskaliśmy znakomitą sławę, udzielając kilku rodzajów pożyczek ogromnej liczbie naszych klientów. Oferujemy zweryfikowany kredyt

    Administracje dowolnej kwoty dla rezydentów i nie-tubylców, oferujemy proste pożyczki indywidualne, pożyczki biznesowe / biznesowe, pożyczki samochodowe, leasing / finansowanie sprzętu, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne, pożyczki bożonarodzeniowe itd. Dla wszystkich tubylców i nierezydentów z szczęśliwą lub niefortunną historią kredytową.
    Napisz do nas na RodriguezAlejandroLoanFirm@gmail.com

    Napisz do nas dzisiaj, a będziesz szczęśliwy, że to zrobiłeś

    Witamy!!!

    szczerze
    Rodriguez Alejandro
    E-mail: RodriguezAlejandroLoanFirm@gmail.com

  • Claudia Klein - niezalogowany 2019-11-25 12:39:15

    Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

    Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

    Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

    Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

    Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz

    Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

    Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

    Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  • Marien Crane - niezalogowany 2019-11-26 01:38:24

    Witam, z imienia jestem imieniem, chcę użyć tego medium, aby podziękować pożyczkodawcy, który pokazał mi światło po tym, jak został oszukany przez innych pożyczkodawców, którzy obiecali pomóc, ale nigdy tego nie zrobili, starałem się jak najlepiej, aby uzyskać pożyczkę, ponieważ moja firma był na dole, musiałem to zbudować, Nie było już dla mnie nadziei, ponieważ myślałem, że wszystko się skończyło, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie firmie pożyczkowej online, Na początku straciłem nadzieję, ponieważ nigdy nie ufałem nikomu online i mojemu przyjacielowi powiedział mi, że firma, do której mnie poleca, jest wiarygodną, ​​rzetelną firmą pożyczkową, w której oni również mogli jej pomóc w pożyczce, więc nie miałem innej opcji, ponieważ naprawdę potrzebowałem pożyczki, zebrałem adres firmy na umożliw mi kontakt z nimi, co zrobiłem, dawałem dokumenty umów pożyczkowych do podpisania i ku mojemu największemu zaskoczeniu pani Jorge Grace, kierownik firmy pożyczkowej, była w stanie pomóc mi z pożyczką w wysokości 40 000 zł, wszystko dzięki niej modlę się, mój Boże pobłogosław ją, jeśli jesteś w trudnej sytuacji teraz możesz się z nimi skontaktować bezpośrednio pod adresem firmowym (jorgegraceloanfirm@gmail.com} zmienili moje życie, teraz prowadzę dobry interes dzięki przyjacielowi, który mnie kierował.

    Marien Crane

  • Michal - niezalogowany 2019-11-26 10:35:59

    Nebankovní půjčka za 48 hodin. Potřebujete financování Pro váš dům, Pro vaši firmu, Chcete-li koupit auto, Chcete-li koupit motocykl, Chcete-li vytvořit vlastní firmu, Pro vaše osobní potřeby nepochybujte. Nabízím osobní půjčky od 10 000 Kč do 50 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 2%. Nezáleží na výši. Ve své žádosti o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete uplatnit, a datum splacení. Napište nám své osobní půjčky e-mailem: sopuchmichal2@gmail.com whatsapp +420723453979

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-11-26 13:13:40

    Dobry dzień

    Potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Bridge Finance gwarantuje usługi finansowe dla klientów o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę o oprocentowaniu 2% do twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast poprzez (adrianbay0008@gmail.com)

  • gość 2019-11-26 13:28:06

    Zweryfikowana oferta pożyczki
    Czy potrzebujesz poważnej pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, czy potrzebujesz pożyczki z różnych powodów? Jesteśmy certyfikowaną firmą pożyczkową i udzielamy wszelkiego rodzaju pożyczek na całym świecie. Oferujemy pożyczki firmom komercyjnym, organizacjom i osobom prywatnym w umiarkowanym tempie 3%. Oferujemy pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, niezależnie od tego, czy masz słaby kredyt. Przetworzymy twoją pożyczkę, kiedy otrzymamy twoje zaproszenie. Jesteśmy niezależnym zakładem monetarnym. Przez lata zyskaliśmy znakomitą sławę, udzielając kilku rodzajów pożyczek ogromnej liczbie naszych klientów. Oferujemy zweryfikowany kredyt

    Administrując dowolną sumą dla rezydentów i osób niebędących tubylcami, oferujemy proste pożyczki indywidualne, pożyczki osobiste lub pożyczki biznesowe, pożyczki samochodowe, leasing / finansowanie sprzętu, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne, pożyczki bożonarodzeniowe itp. Dla wszystkich tubylców i osób niebędących tubylcami mieszkańcy o szczęśliwej lub niefortunnej historii kredytowej. Napisz do nas na RodriguezAlejandroLoanFirm@gmail.com

    Napisz do nas dzisiaj, a będziesz szczęśliwy, że to zrobiłeś.

    Witamy!!!
    Z poważaniem Rodriguez Alejandro E-mail: RodriguezAlejandroLoanFirm@gmail.com

  • anna - niezalogowany 2019-11-28 17:36:10

    Chcę docenić dalton pożyczek diamentowych za udzieloną mi pożyczkę w wysokości 3000 euro. jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki dzisiaj, uniknij oszustwa ze strony fałszywych pożyczkodawców i złóż wniosek od prawdziwej firmy pożyczkowej za pośrednictwem poczty elektronicznej: diamondloans24@yahoo.com

  • gość 2019-11-29 20:22:21

    Pozdrowienia od firmy Green Pasture Loan Firm.

    Potrzebujesz kredytu na realizację swoich projektów
    Czy zostałeś odrzucony przez wiele banków?
    Czy potrzebujesz finansowania na konsolidację zadłużenia?
    Czy potrzebujesz finansowania, aby Twoja firma mogła wrócić na właściwe tory? Wiedz, że jesteśmy dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem w zakresie uzyskania osobistej pożyczki.

    Skontaktuj się z nami za pośrednictwem: {Greenpastureloanfirm@gmail.com}

    Udzielamy kredytów według 3% rocznej ogólnej stopy procentowej z
    Możliwości Aby uzyskać więcej informacji o naszych ofertach kredytowych

    Skontaktuj się z nami: Greenpastureloanfirm@gmail.com
    Greenpastureloanfirm@gmail.com
    Greenpasturelanfirm @ gmail .com

  • gość 2019-11-30 10:12:37

    Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozwiązać problem finansowy i rozpocząć działalność gospodarczą lub zwiększyć usługi biznesowe? Więc nie zostawiaj tej okazji, by cię omijać. Proszę, to jest dla poważnych umysłów i bogobojnych ludzi. Jeśli tak, prosimy o kontakt mailowy: barclaysnationwideloancompany@gmail.com
    WhatsApp: +33753926689

  • gość 2019-11-30 10:35:12

    Witam wszystkich, SZUKASZ PROFESJONALNYCH HAKERÓW? SKONTAKTUJ SIĘ Z ALLIANCEHACKER999@GMAIL.COM Konto Bitcoin bez płatności i rozwijanie oprogramowania do penetracji wszystkich stron internetowych, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepszy algorytm oprogramowania. nasze usługi są w 100% gwarantowane dzięki nieosiągalnej penetracji oprogramowania. oferujemy następujące nielegalne piractwo, takie jak: - zniesienie starej oceny wiarygodności kredytowej - zmiana klasy uniwersyteckiej - bank rachunków bankowych - procedury przestępczości - włamanie na facebooka - włamanie na Twitterze - osobiste konta e-mail - wielkie zmiany pirackie - Zablokowana polityka witryny - serwer rozbił się - transakcje kartą kredytową online za darmo Karta kredytowa i pusta karta kredytowa - Niezniszczalny Ip itp. Skontaktuj się z naszym zespołem serwisowym ICT w ALLIANCEHACKER999@GMAIL.COM lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem whatsapp @ +13866013386 UWAGA, że jesteśmy mistrzem piractwa wszystkich

  • gość 2019-12-01 13:45:07


    Pozdrowienia od firmy Green Pasture Loan Firm.

    Potrzebujesz kredytu na realizację swoich projektów
    Czy zostałeś odrzucony przez wiele banków?
    Czy potrzebujesz finansowania na konsolidację zadłużenia?
    Czy potrzebujesz finansowania, aby Twoja firma mogła wrócić na właściwe tory? Wiedz, że jesteśmy dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem w zakresie uzyskania osobistej pożyczki.

    Skontaktuj się z nami za pośrednictwem: {Greenpastureloanfirm@gmail.com}

    Udzielamy kredytów według 3% rocznej ogólnej stopy procentowej z
    Możliwości Aby uzyskać więcej informacji o naszych ofertach kredytowych

    Skontaktuj się z nami: Greenpastureloanfirm@gmail.com
    Greenpastureloanfirm@gmail.com
    Greenpasturelanfirm @ gmail .com

  • Claudia Klein - niezalogowany 2019-12-02 09:10:45

    Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

    Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

    Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

    Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują rozwiązania tego problemu, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

    Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz

    Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

    Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

    Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  • Avant - niezalogowany 2019-12-02 11:42:08

    Jeśli potrzebujesz pożyczki osobistej lub biznesowej z oprocentowaniem 3%, możesz skontaktować się z nami (avants.loan@gmail.com). Dziękuję

  • gość 2019-12-02 14:19:03

    Salutările formează firma de împrumut cu pășune verde.

    Ai nevoie de un credit pentru realizarea proiectelor tale
    Ai fost respins de multe bănci
    Aveți nevoie de finanțare pentru consolidarea datoriilor?
    Aveți nevoie de finanțare pentru a vă ajuta afacerea să revină pe drum. Știți că suntem cea mai bună soluție pentru dvs. în domeniul obținerii unui împrumut personal.

    Contactați-ne prin: {Greenpastureloanfirm@gmail.com}

    Acordăm credite la o rată generală anuală de 3% cu
    Posibilități. Pentru mai multe informații despre ofertele noastre de credit

    Vă rugăm să ne contactați: Greenpastureloanfirm@gmail.com
    Greenpastureloanfirm@gmail.com
    Greenpasturelanfirm @ gmail .com...

  • kest - niezalogowany 2019-12-06 12:55:35

    ŚWIADECTWO, W JAKI SPOSÓB OTRZYMAŁEM MOJĄ POŻYCZKĘ Z ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ W OSTATNIM TYGODNIU. Jestem FRANK z nazwiska, mieszkam w Arlington w Stanach Zjednoczonych, który był ofiarą oszustwa dla wielu fałszywych pożyczkodawców online od lutego ubiegłego roku do stycznia tego roku, ale dziękuję mojemu twórcy tak bardzo, że w końcu się do mnie uśmiechnął kierując mnie do tego nowego pożyczkodawcy, który uśmiechnął się w mojej twarzy w tym roku 2019 i nie oszukał mnie, a także nie oszukując mnie ani nie okłamując, ale jednak ten pożyczkodawca o imieniu Pan ALENXANDER WALKER udzielił mi 2% pożyczki, której kwoty to 200 000 dolarów amerykańskich po mojej zgodzie na warunki firmy i jedną znaczącą rzeczą, którą uwielbiam w tej firmie pożyczkowej jest to, że są szybcy .... E-mail: alenxanderwalkerloanfirm@outlook.com LUB NUMER WHATSAPP NA +447418349840

  • Ania Monica - niezalogowany 2019-12-07 07:03:14

    Jestem Ania z warszawskiej Polski, chciałbym krótko opowiedzieć, w jaki sposób udało mi się uzyskać pożyczkę online, złożyłem pożyczki z forów must tutaj na tych stronach i nie byli w stanie pomóc, więc mam szczęście, że dostałem w kontakcie z firmą pożyczkową o nazwie Jorge Grace z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, mój przyjaciel dostał od nich pożyczkę i dał mi adres swojej firmy, więc skontaktowałem się z nimi i byli w stanie pomóc, wszystko dzięki im za wspaniałe pomóżcie i modlę się, niech Bóg ich błogosławi, proszę, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nimi pod adresem firmowym (jorgegraceloanfirm@gmail.com). Pomogą ci powiedzieć, że Ania skierowała ci dzięki.

    Ania Monica

  • Claudia Klein - niezalogowany 2019-12-07 23:19:13

    Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

    Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

    Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

    Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

    Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje zawsze i wszędzie, gdzie jej potrzebujesz

    Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

    Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

    Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  • gość 2019-12-08 20:42:41

    Pozdrowienia od firmy Green Pasture Loan Firm.

    Potrzebujesz kredytu na realizację swoich projektów
    Czy zostałeś odrzucony przez wiele banków?
    Czy potrzebujesz finansowania na konsolidację zadłużenia?
    Czy potrzebujesz finansowania, aby Twoja firma mogła wrócić na właściwe tory? Wiedz, że jesteśmy dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem w zakresie uzyskania osobistej pożyczki.

    Skontaktuj się z nami za pośrednictwem: {Greenpastureloanfirm@gmail.com}

    Przyznamy kredyty według 3% rocznej ogólnej stopy procentowej z
    Możliwości Aby uzyskać więcej informacji o naszych ofertach kredytowych

    Skontaktuj się z nami: Greenpastureloanfirm@gmail.com
    Greenpastureloanfirm@gmail.com
    Greenpasturelanfirm @ gmail .com

  • gość 2019-12-10 12:38:38

    Czy potrzebujesz długoterminowych lub krótkoterminowych pożyczek o stosunkowo niskim oprocentowaniu? Oferujemy pożyczki finansowe osobom fizycznym i firmom. Dostępne teraz: pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe. Jest to okazja dla tych, którzy chcą ubiegać się o pożyczkę i spędzić okres karencji na sześć miesięcy przed rozpoczęciem miesięcznej spłaty.

    Mamy nadzieję, że nie wahaj się skontaktować z nami w sprawie wszystkich zapytań

    WhatsApp: 00918147819880

    Aby skontaktować się z nami przez e-mail:
    classicglobalfinancelimited@gmail.com

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie