:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze Umiarkowane

Kreatywne sensoplastyczne warsztaty dla dzieci z dotacji na inicjatywy społeczne

Po godzinach, Kreatywne sensoplastyczne warsztaty dzieci dotacji inicjatywy społeczne - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 28/06/2019 13:55

„Magia Zamknięta w kuchennych szafkach” to cykl kreatywnych warsztatów sensoplastycznych, które są prowadzone w ramach grantu realizowanego ze środków Funduszy Inicjatyw Obywatelskich 2019.

- Sensoplastyka to ekologiczne proste, kolorowe i pachnące zajęcia dla dzieci. Podczas których uczestnicy sypią, mieszają, lepią, smakują, a przede wszystkim kreatywnie się brudzą, wykorzystując do tego wyłącznie produkty spożywcze. Nasze zajęcia to dokładnie to czego brakuje każdemu dziecku w codziennym życiu, czyli odrobina szaleństwa i twórczej zabawy – tłumaczą organizatorzy. 

Zajęcia są prowadzone od 15 maja w placówkach zrzeszających osoby niepełnosprawne, przedszkolach,oraz miejscach gdzie można spotkać dzieci zagrożonych zjawiskiem patologii i społecznym wykluczeniem. Cykl 10 warsztatów będzie trwał jeszcze do 17 lipca.

Pomysłodawcą projektu jest trzyosobowa  społeczna grupa instruktorów i animatorów kultury, której przewodzi Dorota Waszczyk. Zajęcia zostały sfinansowane ze środków pozyskanych z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2019 w ramach grantu z Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw.

Reklama

Kreatywne sensoplastyczne warsztaty dla dzieci z dotacji na inicjatywy społeczne komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama