:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze Dobre

Lady Pank, Rynkowski, Mezo, Doniu i Nowator na Dni Złotoryi [AKTUALIZACJA]

Zdjęcie: Dni Złotoryi
Dawid Stefanik 22/05/2019 16:30
MAJ 24
godz: 12:00

Od 24 do 26 maja Złotoryja będzie hucznie świętować swoje dni. Gwiazdami wydarzenia będą: Lady Pank, Rynkowski, Mezo, Doniu i Nowator. Nie zabraknie także wielu atrakcji dodatkowych m.in. Mistrzostw Polski w Płukaniu Złota.

Jak zapowiadają organizatorzy, w tym roku Dni Złotoryi - najstarszego miasta w Polsce - będą obchodzone z wielką pompą i nowym miejscu - na boisku przy ul. Lubelskiej. Dzięki temu będzie można zwiększyć plac dla publiki oraz rozstawić większą scenę.

Szczególnie duże wymagania sceniczne ma Lady Pank świętujący 35-lecie wydania swojego debiutanckiego albumu, z którego pochodzą największe hity zespołu, jak „Kryzysowa narzeczona”, „Mniej niż zero”, „Zamki na piasku”, "Mała Lady Pank" czy „Fabryka małp”.

Zespół dokonał reedycji swojego słynnego krążka z udziałem różnych gwiazd polskiej estrady (m.in. Maleńczuk, Kowalska, Organek, Rogucki, czy Markowski) i wyruszył w specjalną, jubileuszową trasę koncertową, na której grywa całą LP1 oraz późniejsze hity jak np. "Zawsze tam gdzie ty". Podczas złotoryjskiego weekendu zagrają także  m.in. Ryszard Rynkowski, Mezo, Doniu i Nowator.

Dni Złotoryi będą również okazją do zaprezentowania się dla wielu lokalnych organizacji pozarządowych, klubów sportowych, czy talentów artystycznych. Nie zabraknie także tego, z czego miasto słynie od wieków najbardziej, czyli poszukiwań złota. Nad lokalnym zalewem zorganizowane zostaną Mistrzostwa Polski w Płukaniu Złota.

Plan koncertów:

24 maja (piątek): 

20:00 Żółta Febra

21:00 Mezo, Doniu i Nowator

 

25 maja (sobota):

20:30 Fort BS

21:30 Lady Pank

22:30 Muzyczne Radio Party i Pokaz Leserów

 

26 maja (niedziela):

20:30 Ryszard Rynkowski

22:00 widowisko "Sen Nocy Letniej"

 

Fot. Wojciech Skulimowski, laikart.pl

dni złotoryi - komentarze opinie

  • leser - niezalogowany 2019-05-24 06:55:56

    a co to za Lesery będą pokazywane? te z redakcji ? Ujawnić sie juz dzisiaj

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie

Kalendarz

Najbliższe imprezy
Reklama
 Reklama