:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 1°C
powietrze Umiarkowane

LBO - działa już nowy kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Oświęcimskiej

Po godzinach, działa kompleks sportowo rekreacyjny Oświęcimskiej - zdjęcie, fotografia
Redakcja 09/08/2019 16:21

W kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Oświęcimskiej przekazano już mieszkańcom pięknie wyposażony skwer do wypoczynku i zabawy. Inwestycja została zrealizowana w ramach Legnickiego Budżetu Obywatelskiego.

Powody do radości mają najmłodsi. Na rozbudowanym placu zabaw stanął wielki statek wraz ze zjeżdżalnią, wieżą z mostkiem. Zamontowano tunele, wejście linowe i wspinaczkowe, huśtawki, bocianie gniazdo, stoły do gry w szachy oraz chińczyka. W części rekreacyjnej znalazły się ławki, leżaki miejskie i stoły piknikowe.

Przypomnijmy, że w poprzednich latach przy ul. Oświęcimskiej w ramach LBO zmodernizowano boisko sportowe, powstały też siłownia pod chmurką i plac zabaw. Później zbudowano tutaj linowy park dla dzieci, czyli największą piramidę wspinaczkową w naszym mieście. Zamontowano na niej też dwie zjeżdżalnie. W minionym roku powstało estetyczne ogrodzenie.

Źródło: UM Legnica

LBO - działa już nowy kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Oświęcimskiej komentarze opinie

  • gość 2019-08-12 06:50:49

    Pięknie ,ładnie .Tylko ….czy ktoś oprócz meneli interesuje się tym obiektem ? Sterty śmieci ,dziesiątki butelek i jedna zniszczona ławka -mówią że nie . Trzeba zamontować oświetlenie i kamery aby to piękne z założenia miejsce nie zamieniło się menelskie pobojowisko

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama