:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 8°C
powietrze Umiarkowane

LCK nauczy tańczyć. Wkrótce rusza kurs dla początkujących

LCK, nauczy tańczyć Wkrótce rusza początkujących - zdjęcie, fotografia
Marzena Machniak 01/10/2019 09:34

Jeśli ktoś chce podbić parkiet w sylwestrową noc to najwyższa pora zacząć naukę tańca. Taką okazję daje Legnickie Centrum Kultury, które 9 października rusza z kursem tańca towarzyskiego. Zajęcia są skierowane do młodzieży i osób dorosłych. Będą odbywały się raz w tygodniu po okiem wykwalifikowanego instruktora.

Legnickie Centrum Kultury zaprasza na kurs tańca towarzyskiego. Już od 9 października rozpoczyna się ośmiogodzinny cykl zajęć.

- To już kolejna edycja nauki tańca I stopnia, czyli dla tych, którzy dopiero zaczynają. Serdecznie zapraszamy do Akademii Rycerskiej. To edycja przeznaczona dla młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia będą odbywały się zawsze w środy o 18.30. Każde spotkanie to 1,5 godziny - mówi Danuta Badoń - Lehr z Legnickiego Centrum Kultury.

Zajęcia są płatne. Kurs to koszt 200 zł od osoby. Nie ma konieczności zapisywania się. Wystarczy przyjść 9 października. Kurs prowadzi znany w regionie instruktor tańca towarzyskiego Andrzej Mierzwa.

LCK nauczy tańczyć. Wkrótce rusza kurs dla początkujących komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama