:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Złe
Wydarzenia, Legnica trasie tournée lidera Koalicji Obywatelskiej [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 07/10/2019 19:02

Legnica to miasto z aspiracjami na rozwój, dlatego musi mieć w parlamencie mocne lobby. Na szczęście macie tutaj dobrych kandydatów – mówił Grzegorz Schetyna podczas poniedziałkowej wizyty w Legnicy, wskazując na stojących obok Roberta Kropiwnickiego, Piotra Borysa i Elżbietę Stępień.

Kampania wyborcza wjechała na ostatnią prostą. W poniedziałek lider Koalicji Obywatelskiej w towarzystwie byłego szefa Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a dziś senatora KO Grzegorza Napieralskiego, objeżdżał zachodnią Polskę. Politycy zaczęli dzień od Szczecina, by potem odwiedzić Gorzów Wlkp., Zieloną Górę, Zgorzelec, Bolesławiec a zakończyli w Legnicy.

Grzegorz Schetyna już tradycyjnie wspomniał, że przez 10 lat był posłem z okręgu legnickiego, po czym zabrał się za zachwalanie lokalnych kandydatów KO.

- Legnica to miasto z aspiracjami na rozwój, dlatego musi mieć w parlamencie mocne lobby. Na szczęście macie tutaj dobrych kandydatów. Tacy ludzie, jak Robert Kropiwnicki, Piotr Borys czy Elżbieta Stępień, powinni zasiadać w parlamencie – mówił Schetyna.

Lider KO zapowiedział, że jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, wróci jeszcze do Legnicy w ostatni dzień kampanii wyborczej.

Grzegorz Napieralski powiedział przed legnickim Neptunem, że jest pewny wyborczego zwycięstwa. - Bo wierzę w Koalicję Obywatelską ponieważ to dobry projekt. Projekt, który łączy różne środowiska polityczne, społeczne.

Poniedziałkowy briefing w centrum Legnicy zakończył się wspólnym apelem kandydatów KO w okręgu legnickim. Kropiwnicki, Borys i Stępień poinformowali, że na posiedzeniu Sejmu, którego termin wyznaczony został na powyborczy wtorek, PiS chce dokonać zmian w prawie górniczym, które zabiorą samorządom możliwość blokowania budowy odkrywki.
 

Reklama

Legnica na trasie tournée lidera Koalicji Obywatelskiej [ZDJĘCIA] komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-10-07 22:43:20

  Że to ma czelność! I Kropiwnickiego promuje.No,weź. Od tej kampanii zamiast mówić kłamca, będziemy mówić Schetyna. Wrzuciłeś Ģrzesiu list do skrzynki ?

 • gość 2019-10-07 23:19:03

  No weź gościu, nie świruj... Stań sam koło pomnika i się promuj... pokaż swoją odwagę...

 • Pan x - niezalogowany 2019-10-08 09:00:13

  Banda nierobow i oszustow

 • gość 2019-10-08 13:03:00

  Działajcie! Głosujemy na Was!

 • gość 2019-10-08 22:21:47

  Brejza, Neuman, Tusk, Drzewiecki, Chlebowski, Sawicka, Sikorski, Trzaskowski, Jachira - wszystkie buziaki tej kampanii,wszystkie buziaki tej kompanii : to ma być władza ustawodawcza, władza wykonawcza, władza sądownicza ? Wymieniać dalej ?
  Siara w chooj i monolog pijanego grabarza. Ot, wszystko.

 • gość 2019-10-08 22:35:40

  ifszesinie i wzgorzelu i jesteśmy teraztu- duże predyspozycje do robienia rzeczy duzych - iżeby ta druzyna była dobrze reprezentowana w parlamencie i z własciwym sobie wdziekiem polska bedzie inna , wrazliwi ilewicowi, silna druzyna po zwyciestwo zabrac piniondze bla ple i brekekeks ana dodatek banialooka fi fi fi apeloojemy bum !

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama