:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C

Legnica uchwycona obiektywem fotografów w Galerii Piastów

Galeria Piastów, Legnica uchwycona obiektywem fotografów Galerii Piastów - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 26/06/2019 12:20
CZE 28
godz: 17:00

Towarzystwo Miłośników Legnicy Pro Legnica wraz z Galerią Piastów zaprasza w piątek o godz. 17.00 na podsumowanie XV edycji Konkursu Fotograficznego im. Mieczysława Pawełka "Legnica".

Już od 28 czerwca w Galerii Piastów będzie można zobaczyć najlepsze prace fotograficzne ukazujące nasze miasto, które zostały wyłonione w ramach corocznego konkursu organizowanego przez TML Pro Legnica. Otwarcie wystawy połączone jest z wręczeniem nagród laureatom konkursu.

Jak tłumaczą organizatorzy celem ich działań jest upamiętnienie artystów fotografujących Legnicę, zachęcenie szerokich kręgów fotografików do utrwalania historii Legnicy, tworzenie dokumentacji fotograficznej Legnicy, prezentowanie piękna i atrakcyjności miasta na wystawach i wydawnictwach TML Pro Legnica.

Warto zaznaczyć, że Galeria Piastów nie tylko udostępniła swój hol do wystawienia ekspozycji, lecz także sfinansowała jej przygotowanie. Natomiast nagrody dla laureatów ufundował Urząd Miasta.

Fot. Andrzej Trzeciak 

Legnica uchwycona obiektywem fotografów w Galerii Piastów komentarze opinie

  • gość 2019-10-28 20:41:51

    Ciekawi mnie jakie to będą zdjęcia. Ja ich nie zobaczę bo znajduję się daleko od Legnicy. Ale gdy ostatnio odwiedziłam to miasto to rzuciła mi się w oczy ogromna ilość słupów, słupeczków, słupiszczy. Miasto osłupowane dokumentnie. Wtenczas zastanawiałam się czy jest możliwe wykonanie jakiegoś zdjęcia ciekawych obiektów aby słupy nie szpeciły widoku.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama