:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
powietrze B. dobre

Legnicka policja poszukuje zaginionego Zbigniewa Turniaka

Komunikaty Policji, Legnicka policja poszukuje zaginionego Zbigniewa Turniaka - zdjęcie, fotografia
DAMI TV 26/06/2019 13:23

Legnicka policja poszukuje Zbigniewem Turniaka. Mężczyzna był widziany ostatni raz 23 czerwca około godz. 13.00 w pizzeri Dominos Pizza w markecie Carrefour na Piekarach.

Policjanci poszukują 57-letniego Zbigniewa Turniaka. Mężczyzna ostatni raz był widziany w swoim miejscu pracy, czyli w pizzeri Dominos Pizza znajdującej się przy al. Piłsudskiego. Ostatni raz widziano go około godz. 13 w niedzielę 23 czerwca i do tej pory nie wiadomo gdzie jest.

- Mężczyzna był ubrany w koszulkę koloru brązowego, spodenki trzy czwarte długości oraz adidasy koloru czarnego. Zbigniew Turniak wygląda na ok. 50-55 lat, ma około 176 cm wzrostu. Jest krępej budowy ciała. Ma owalną twarz  i krótkie, siwe włosy. Oczy szare, uszy duże przyległe, uzębienie pełne – informuje st. sierż. Anna Tersa z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego należy kierować do Zespołu Poszukiwań KMP w Legnicy pod nr tel. 76 876 15 41 (40) lub 112.

Legnicka policja poszukuje zaginionego Zbigniewa Turniaka komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama