:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Złe

Legnicka policja zlikwidowała plantacje marihuany.

Wydarzenia, Legnicka policja zlikwidowała plantacje marihuany - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Redakcja 19/12/2016 16:32

5200 porcji suszu roślinnego nie trafi na rynek. Zlikwidowana plantacja marihuany – zabezpieczono pół tysiąca krzewów, susz roślinny, sprzęt do uprawy i porcjowania narkotyków oraz amunicję.

Legniccy policjanci z zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzewanych o przestępstwa narkotykowe. W wynajmowanych przez zatrzymanych mężczyzn mieszkaniach funkcjonariusze ujawnili susz, plantację marihuany, profesjonalną linię produkcyjną oraz amunicję. W sumie zabezpieczono ponad pół tysiąca krzewów konopi indyjskiej, gotowy susz rośliny, z którego można było otrzymać 5200 porcji handlowych. Zabezpieczono również specjalistyczny sprzęt służący do hodowli roślin i ich porcjowania. Mężczyznom grozi teraz kara, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu wraz z policjantami Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowi Komendy Miejskiej Policji w Legnicy realizując czynności operacyjne zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 37 lat z powiatu legnickiego, podejrzanych o przestępstwa narkotykowe.

Policjanci uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta Legnicy może znajdować się nielegalna plantacja konopi. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić tą informację. W związku z tym policjanci przeszukali lokal i zatrzymali w tej sprawie dwóch mieszkańców Legnicy. Jak się okazało mężczyźni w 3 mieszkaniach na terenie miasta prowadzili przestępczy proceder. W zajmowanych mieszkaniach, funkcjonariusze ujawnili specjalne namioty wyposażone w sprzęt: grzewczy, wentylacyjny, nawadniający, a także ponad 520 krzewów konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu. Zabezpieczono także gotowy susz roślinny, z którego można było uzyskać ponad 5tysięcy porcji marihuany. Ponadto w jednym z mieszkań funkcjonariusze zabezpieczyli także 4 sztuki amunicji.

Zatrzymani mężczyźni zostali już tymczasowo aresztowani. Obecnie policjanci nadal szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym również to, czy i na jaką skalę zatrzymani zajmowali się ich rozprowadzaniem. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Materiały Prasowe


 


 

Reklama

Legnicka policja zlikwidowała plantacje marihuany. komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama