:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -3°C
powietrze B. dobre

Legnicki artysta zwycięzcą Rock & Chanson Festival "Junge Talente" w Kolonii

Muzyka Koncerty, Legnicki artysta zwycięzcą Chanson Festival Junge Talente Kolonii - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Dawid Stefanik 16/11/2019 17:57

Legnicki aktor teatralny i muzyk znany z zespołu Cynamonowy Ogród zdobył w piątek pierwsze miejsce podczas 27. edycji przeglądu Rock & Chanson Festival "Junge Talente".

Impreza organizowana przez Niemiecko-Polskie Stowarzyszenie Kulturalne „Polonica” ma na celu promocję młodych talentów pochodzących krajów Trójkąta Weimarskiego. Na scenie rywalizowało po dwoje reprezentantów Niemiec, Francji i Polski. Albert Pyśk konkurował z Leną Hauptmann, Thomasem Buttinem, Toni Mogens i Raphael Guattari oraz Sylwią Gajdemską.

Za zwycięstwo w Rock & Chanson Festival "Junge Talente" 2019 w niemieckiej Kolonii legnicki artysta otrzymał statuetkę oraz nagrodę ufundowaną przez Orlen Deutschland GmbH.

Albert Pyśk jest znany legniczanom m. in. z desek Teatru im. Heleny Modrzejewskiej oraz rockowo- alternatywnego składu Cynmonowy Ogród, w którym gra na gitarze, śpiewa i pisze teksty. Pyśk w roli muzyka ma na swoim koncie jeszcze m. in. debiutancki album zespołu wyprodukowany dzięki wsparciu przyjaciół i fanów na portalu zrzutka.pl (grudzień 2017 r.) czy nagrodę specjalną ZAiKS za najlepsze wykonanie polskiej piosenki podczas 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

FOT. WALDEMAR BRYGIER (NASZESUDETY.PL)

Legnicki artysta zwycięzcą Rock & Chanson Festival "Junge Talente" w Kolonii komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama