:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C
powietrze Dobre

Legnickie Wieczory Organowe. LCK zaprasza na ostatni już koncert

LCK, Legnickie Wieczory Organowe zaprasza ostatni koncert - zdjęcie, fotografia
Marzena Machniak 23/09/2019 12:03

28. Legnickie Wieczory Organowe dobiegają końca. 1 października w legnickiej katedrze będzie można posłuchać muzyki w wykonaniu Andrzeja Chorosińskiego i Konstantego Andrzeja Kulki, a także recytacji Michała Chorosińskiego. Początek koncertu o godz. 19.15.

- Będziemy gościć dyrektora artystycznego Legnickich Wieczorów Organowych Andrzeja Chorosińskiego, a także Konstantego Andrzeja Kulkę, wybitnego wirtuoza skrzypiec oraz Michała Chorosińskiego aktora – recytatora. W roku jubileuszowym podkreślona będzie twórczość dwóch wielkich artystów: Stanisława Moniuszki, który obchodziłby w tym roku 100 urodziny oraz starszego od niego o 10 lat Juliusza Słowackiego. Nie zabraknie też utworów innych kompozytorów takich, jak Johan Sebastian Bach, a także Brahms czy Wieniawski – informuje Agnieszka Kubik z Legnickiego Centrum Kultury. 

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Legnickie Wieczory Organowe. LCK zaprasza na ostatni już koncert komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama