:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -3°C
powietrze B. dobre

Legniczanka Kamila Mitek opowiada o swojej debiutanckiej książce

Dawid Stefanik 19/11/2019 11:57
LIS 28
godz: 17:30

W listopadzie ukazała się debiutancka książka legniczanki Kamili Mitek pt. "Na śniadanie... tort szpinakowy". W rozmowie z naszym portalem pisarka zdradza kilka słów na temat powieści oraz zaprasza na wieczorek autorski 28 listopada o godz. 17.30 w Domu Studenta PWSZ w Legnicy (Mickiewicza 10), na którym będzie można nabyć książkę.

Kamila Mitek (1981) jest absolwentką lingwistyki i psychologi na Uniwersytecie im. Adma Mickiewicza w Poznaniu. Pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego, a w Legnicy mieszka od początku nauki w liceum. Tutaj pracuje w jednej z korporacji w dziale związanym z komunikacją międzyludzką i sprzedażą produktu. Prywatnie wychowuje dwójkę synów. Jak tłumaczy, od swoich dzieci codziennie uczy się pokory i świata.

- Jest to opowieść o kobiecie po rozwodzie wychowującej samotnie dzieci. W jej otoczeniu nagle pojawia się pewna tajemnicza osoba, która zmienia jej życie. Nie jest to dołujący dramat psychologiczny, lecz powieść, która mam nadzieję poprawi humor w jesienne wieczory. Choć jest dedykowana dla kobiet, to zdecydowanie polecam ją także mężczyznom, bo sporo mogą się z niej dowiedzieć o płci przeciwnej – mówi Kamila Mitek.

WIDEO: MARCIN KALLAS

 

Legniczanka Kamila Mitek opowiada o swojej debiutanckiej książce komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama