:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 1°C
powietrze Dobre
DAMI TV 12/04/2019 13:39

Alicja Zielińska studiuje na II roku pielęgniarstwa na legnickiej PWSZ im. Witelona. Zdecydowała się na udział w konkursie Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego i w ten sposób realizuje swoje dziecięce marzenie.

Alicja Zielińska na casting natknęła się przypadkiem w jednej z legnickich galerii handlowych. Pomyślała, że spróbuje i w sobotę weźmie udział w półfinale konkursu, który odbędzie się w Wałbrzychu.

- To  moje marzenia z dzieciństwa. Z rodzicami jako mała dziewczynka oglądałam modelki na wybiegu w pięknych sukniach i tym się zachwycałam – mówi kandydatka w wyborach Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego.

W trakcie półfinału ko kursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego kandydatki będą się prezentowały w czterech strojach, m.in. w sukniach wieczorowych oraz strojach kąpielowych.

- Trochę się denerwuje, ale akurat na uczelni będę prowadziła prelekcję w trakcie konferencji naukowej, więc to podobny stres. Na co dzień studiuję pielęgniarstwo i pracuję w legnickim szpitalu. Mam wiele zajęć na oddziale pediatrycznym i to dzieciom poświęcam najwięcej uwagi. Nie liczę, że wygram cały konkurs, ale ucieszyłabym się z udziału w finale. Gdybym wygrała to pewnie bym dalej pomagała małym pacjentom spełniać ich marzenia – dodaje legniczanka.

Do dolnośląskiego finału awansuje 12 kandydatek, które wybiorą jurorzy oraz 4 dziewczyny dzięki głosom wysłanym przez SMS-y. Na Alicję Zielińską można głosować do piątku do północy, wysyłając SMS o treści: TYP.DS.08 na numer telefonu 72480.

Legniczanka w wyborach Miss Polonia komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-04-13 00:31:02

  Zobaczyłam na zdjęcie i pomyślałam, wybitna uroda nie błyszczy, to może mądrze mówi. Jednak ani jedno ani drugie, ale powodzenia

 • ToNieByłoZbyt - niezalogowany 2019-04-13 11:57:23

  Przerost formy nad treścią.

 • gość 2019-04-14 18:00:18

  KCIAŁABYM??????????????????????????????????????????? masakra, lepiej nie wychodzić do ludzi......

 • gość 2019-04-15 19:00:05

  tragedia

 • gość 2019-04-15 19:07:54

  "na szpitalu"- czyżby na dachu szpitala?
  "kciałabym"
  Nie wiem jak z pielęgniarstwa, ale z języka polskiego dla mnie celujący.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-15 13:02:18

  Trzymam kciuki!
  Powodzenia!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama