:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze Umiarkowane

Martyna Pajączek zasiadła za sterami Widzewa Łódź

 Piłka nożna, Martyna Pajączek zasiadła sterami Widzewa Łódź - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 18/06/2019 12:53

Martyna Pajączek została prezesem drugoligowego Widzewa Łódź. Była szefowa legnickiej Miedzi ma za zadanie wprowadzić ten zasłużony klub do ekstraklasy.

41-letnia Martyna Pajączek przez siedem lat była prezesem Miedzi Legnica (2011-2018). W latach 2012-2016 była członkiem komisji rewizyjnej PZPN. Od 2016 r. zasiada w zarządzie PZPN-u – jako pierwsza kobieta w historii.

Po awansie Miedzi do Lotto Ekstraklasy, nieoczekiwanie została przez Andrzeja Dadełłę odsunięta od klubu i przesunięta do rady nadzorczej Miedzi. Została też szefową rady nadzorczej DSA Financial Group, co oznaczało, że bardziej niż zarządzaniem klubem ma się zająć finansami spółek Dadełły.

Po tym, jak Widzew Łódź nie awansował do Fortuna 1. ligi, w klubie doszło do personalnego trzęsienia ziemi. Posadę stracił m.in. prezes Jakub Kaczorowski. Nowa szefowa Widzewa na swojej pierwszej konferencji prasowej powiedziała, że Widzew to dla niej wyjątkowe wyzwanie.

- Bo nie ma takiego drugiego klubu w Polsce. Tak blisko społeczności i kibiców – wyjaśniła była prezes Miedzi.

FOT. laczynaspilka.pl

Reklama

Martyna Pajączek zasiadła za sterami Widzewa Łódź komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama