:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -2°C

Marzena Kipiel-Sztuka - serialowa Halinka ze "Świata wg Kiepskich" o życiu i kulturze

Dawid Stefanik 01/12/2019 14:23

Legnicka artystka Marzena Kipiel-Sztuka znana głównie jako aktorka wcielającą się od 20 lat w rolę serialowej Halinki ze "Świata według Kiepskich" była gościem portalu tulegnica.pl. Rozmawialiśmy m. in. o serialu, życiu aktora, działalności charytatywnej oraz miłości do „niekiepskiego” i optymistycznego bluesa, którego śpiewa na koncertach. Udział w programie wziął także aktor ponad stu filmowych i serialowych ról Lech Dyblik.

 

Rozmawiał: Dawid Stefanik

Montaż: Marcin Kallas

Marzena Kipiel-Sztuka - serialowa Halinka ze "Świata wg Kiepskich" o życiu i kulturze komentarze opinie

  • gość 2019-12-01 22:24:34

    Bawi mnie jak robią z niej gwiazdę. Jest na pewno tylko alkoholiczką. Szkoda, że jej zdjęć ludzie nie porobili jak się kłóci po pijaku na SOR. Też mi artystka, zagrać w Kiepskich... żenada.

  • gość 2019-12-02 01:37:15

    Jedyny sitkom który oglądam. Wszyscy aktorzy w nim występujący to mistrzowie fachu! Panią Marzenkę pozdrawiam serdecznie.

  • Iza - niezalogowany 2019-12-02 20:18:44

    Jak łatwo kogoś ocenić. Kilka kliknięć i czujemy się bezkarnie. Straszne... i to jest dopiero żenujące.
    Panią Marzenkę pozdrawiam i mam nadzieję, że takich hejtowych wpisów nie bierze do głowy

  • Hania - niezalogowany 2019-12-02 22:00:18

    Pani Halinko jestem pani fanką doskonale wciela się pani w role to o wiele trudniejsze niż grać tragedie , pozdrawiam wszystkich aktorów , szczególnie pana Ryszarda Kotysa

  • Iwa - niezalogowany 2019-12-02 22:19:20

    Zwracam się do tego, który nie ma odwagi się podpisać, choćby nickiem, z dnia 01. 12. Łatwo jest anonimowo na kogoś napluć? Bo nikt cię nie rozpozna? Twoje zachowanie gościu jest żenujące! Umiesz tylko obrażać? Nawet, jeśli tak odbierasz Marzenie, masz o niej takie zdanie, to zachowaj je dla siebie

  • gość 2019-12-03 12:38:28

    Pozdrawiam Pania Marzene,,,jestem fanka ,,Kiepskich,,,serial jest zawsze na czasie,,czy politycznie ,,czy romantycznie,,,

  • Ela - niezalogowany 2019-12-07 18:31:36

    Zabawny serial komediowy. Aktorzy w pełni potrafią oddać atmosferę filmu, odzwierciedlając różne problemy i sytuacje życia codziennego w sposób humorystyczny. Z niecierpliwością czekam na nowe odcinki z nieodłącznymi filozoficznymi dialogami w tle. Pozdrawiam serdecznie panią Marzenę i życzę sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym.

  • Monika - niezalogowany 2019-12-08 22:54:09

    Pozdrawiam cieplutko Marzenkę , to Moja sąsiadka . Ten idiota anonimowy chyba jest z klubu AA i trafia to , że ktoś się napił . Stać to się napije , kto Marzence broni ? To jest cudowna kobieta o wielkim serce . Nigdy nie kieruje się marketingowe tylko charytatywnie , bo kocha pomagać . Marzenko ściskam cieplutko . Sąsiadka i fanka . Monika

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie