:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze B. dobre

Mężczyzna podejrzany o rozbój w rękach policji

Komunikaty Policji, Mężczyzna podejrzany rozbój rękach policji - zdjęcie, fotografia
DAMI TV 11/06/2019 10:38

Legniccy policjanci zatrzymali w sobotni wieczór 21-latka, który jest podejrzany o usiłowanie rozboju. Mężczyzna z użyciem noża zażądał od innego mężczyzny pieniędzy.

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc przy ul. Kominka.

- Do stojącego przy tej ulicy mężczyzny podszedł inny i trzymając nóż w ręku zażądał pieniędzy. Napadnięty mężczyzna nie zgodził się na to, a w efekcie sprawca zaczął machać nożem, raniąc poszkodowanego w rękę. Na pomoc mężczyźnie ruszyli koledzy – informuje mł. asp. Jagoda Ekeirt z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

W tym czasie obok zdarzenia przejeżdżał patrol policji.

- Nasi funkcjonariusze zatrzymali sprawcę rozboju. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Legnicy. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego – dodaje Ekiert.

Za popełnione przestępstwo grozi mężczyźnie do 12 lat więzienia.

Mężczyzna podejrzany o rozbój w rękach policji komentarze opinie

  • gość 2019-06-11 15:05:45

    I teraz poszkodowany będzie się bał wyjść z domu bo ten psychol jest na wolności. Parodia. Rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia to już czyn kwalifikowany z wyrokiem min. 3 lata. Spowodowanie obrażeń wypełnia przesłanki do aresztowania.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama