:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

Miedź Legnica pozyskała Hiszpana z przeszłością w Anglii

 Piłka nożna, Miedź Legnica pozyskała Hiszpana przeszłością Anglii - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 19/08/2019 17:52

Carlos Heredia Fontana został nowym piłkarzem Miedzi Legnica. Hiszpan w ostatnim sezonie był piłkarzem drużyny U-23 angielskiego Wolverhampton. W Legnicy podpisał czteroletni kontrakt.

20-letni Carlos Heredia jest wychowankiem klubu CE Europa Barcelona. Stamtąd trafił do drużyny U-18 angielskiego Milton Keynes Dons, by następnie dobrą postawą zwrócić na siebie uwagę klubu z Wolverhampton.

- Podpisanie umowy z Miedzią jest dla mnie wspaniałą okazją na kontynuowanie kariery w seniorskiej piłce na dobrym poziomie. Miedź jest znakomicie zorganizowanym klubem. Cieszę się, że tu jestem i czekam na okazję na debiut – powiedział po podpisaniu kontraktu Carlos Heredia, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Piłkarz obok hiszpańskiego, ma także obywatelstwo Dominikany, dla której rozegrał już cztery mecze w seniorskiej reprezentacji. Heredia jest lewonożny. Może występować zarówno w środku drugiej linii, jak i na skrzydłach.

FOT. B. Hamanowicz (miedzlegnica.eu)

Miedź Legnica pozyskała Hiszpana z przeszłością w Anglii komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama