:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
powietrze Dobre

Miedź rozpoczęła przedsezonowe sparingi od lania w Opolu

Piłka nożna, Miedź rozpoczęła przedsezonowe sparingi lania Opolu - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 26/06/2019 14:06

Miedź Legnica przegrała 1:4 z Odrą Opole. Był to pierwszy mecz kontrolny drużyny trenera Dominika Nowaka w letnim okresie przygotowawczym.

Środowy mecz kontrolny w Opolu pokazał, że nowa Miedź jest w bardzo wczesnej fazie budowy. Na stadionie Odry zagrało zaledwie czterech zawodników z ekstraklasowego składu – Adrian Purzycki, Henrik Ojamaa, Grzegorz Bartczak i Marquitos. Szczególnie szwankowała defensywa, o czym świadczą aż cztery stracone gole.

Trener Nowak testował dwóch zawodników - 21-letniego prawego obrońcę Jakuba Kuzdrę, który ostatnie dwa sezony grał w Bytovii Bytów oraz Aboubacara Conde. To z kolei 18-letni Gwinejczyk z polskim paszportem, ostatnio występujący w SMS-ie Łódź.

Kolejny sparing Miedź rozegra w najbliższą sobotę, w Legnicy z drugoligowymi Błękitnymi Stargard. Godzina spotkania na razie nie została ustalona.

Odra Opole – Miedź Legnica 4:1 (3:0)

Bramki: Sobol 8, 12, Skrzypczak 41, Rybicki 66 - Marquitos 64 (karny).

Miedź (I połowa): Hewelt - Kuzdra, Mijuskovic, Ostrowski, Warcholak, Purzycki, Koziara, Danielewicz, Ojamaa, Śliwa, Makuch.

Miedź (II połowa): Hewelt (65 Szpaderski)- Pojasek, Bartczak, Ostrowski, Kuzdra, Purzycki (60 Marquitos), Conde, Zatwarnicki, Ojamaa (60 Koziara, 75 Danielewicz), Cukier, Makuch.

Miedź rozpoczęła przedsezonowe sparingi od lania w Opolu komentarze opinie

• Ekspert - niezalogowany 2019-06-26 16:17:59

O utrzymanie w 1 lidze.

• berg - niezalogowany 2019-06-26 22:56:46

Spokojnie dopiero się rozkręcamy. Sparingi są dla trenerów, a nie dla wyniku. Mogliby nie podawać wyniku i też byłoby dobrze i bez spiny

• RadWad - niezalogowany 2019-06-26 23:47:24

Myślę podobnie ... nie ma się co przejmować aktualnymi wynikami sparingów ani pierwszymi ligowymi meczami bo Miedź to zupełnie nowa drużyna i trzeba dać im czas na zgranie.Dajcie spokojnie pracować trenerowi i drużynie a wyniki będą już w lidze.

• gość 2019-06-27 00:54:51

Koziara to była taka pomyłka,że po 15 minutach musiał zmieniac go Danielewicz ? :D