:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 12°C
powietrze Złe

Miedzianka zaśpiewała z chórem. "Legnica głosem silna"

Galeria Piastów, Miedzianka zaśpiewała chórem Legnica głosem silna - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 30/05/2019 10:35

Co łączy kibiców Miedzianki z zespołem Madrygał? Odpowiedź jest prosta - wszyscy śpiewają chórem. W środę łącząc swoje siły w Galerii Piastów w ramach akcji "Legnica głosem silna", wspólnie z chórem Madrygał zaśpiewali zawodnicy i kibice Miedzianki.

Podczas wspólnej zabawy zaśpiewano m.in. kibicowskie przyśpiewki oraz popularne szlagiery muzyki rozrywkowej. Do wspólnego śpiewania z zawodnikami, kibicami i muzykami z Madrygału włączyli się także inni legniczanie.

Imprezę poprowadzili Przemek Corso i Agnieszka Szumiło. Okazją do realizacji tego ciekawego projektu był trwający w naszym mieście festiwal "Legnica Cantat 50" oraz jubileusz 70-lecia działalności artystycznej chóru Madrygał.   

- Był to bardzo ciekawy przerywnik między głównymi wydarzeniami związanymi z Legnica Cantat. Jak widać, w czasie festiwalu, chóralną muzyką żyje całe miasto - skomentowała Marta Bilejczyk z Legnickiego Centrum Kultury.

Podczas zabawy w Galerii Piastów zagrał także DJ, który zaprezentował gościom centrum handlowego zaskakujące remiksy piosenek chóralnych.

Fot. Mariusz Witkowski   

Reklama

Miedzianka zaśpiewała z chórem. "Legnica głosem silna" komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama