:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
powietrze Umiarkowane

Mieszkańcy narzekają na górę śmieci, LPGK nie widzi problemu

Gospodarka, Mieszkańcy narzekają górę śmieci widzi problemu - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 19/07/2019 11:48

Na prośbę mieszkańców miasta poruszyliśmy temat problemu z górą śmieci, która wyrosła na podwórku przy ul. Senatorskiej 40. Lokatorzy skarżą się na panujący bałagan, natomiast Zakład Oczyszczania Miasta tłumaczy, że pracuje prawidłowo.

- Od miesiąca przy ulicy Senatorskiej tak właśnie prezentuje się podwórze. Nie wiadomo kto, którejś nocy podrzucił tę stertę śmieci. LPGK ma mieszkańców gdzieś. Tylko jeden kontener opróżnili tydzień temu i postawili go prawie na środku podwórza – napisał do naszej redakcji jeden z mieszkańców Pan Cezary.


- To już trwa co najmniej jakieś trzy tygodnie, lecz taka sytuacja powstała nie po raz pierwszy. Nie wiem czemu tak się dzieje? Ktoś w nocy podrzuca śmieci? Czy to osoby buszujące po śmietniku robią taki bałagan, czy inni lokatorzy wyrzucają dokoła odpady? Jako wspólnota zgłaszaliśmy problem do urzędu miasta wiele razy, wszystko bez skutku– dodaje inny lokator, Pani Janina.

- My kontenery ze śmieciami opróżnianiami regularnie, to co jest zostawione wokół śmietnika nie leży do zakresu naszych obowiązków – tłumaczy Anna Daniłowicz z Zakładu Oczyszczania Miasta. 

Mieszkańcy narzekają na górę śmieci, LPGK nie widzi problemu komentarze opinie

  • gość 2019-07-22 09:49:14

    Ja myślę, ze to lpgk podrzuca i zostawia:) ludzie to syfiarze i tyle

  • gość/ - niezalogowany 2019-07-23 12:45:53

    smieciarze

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama