:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 1°C
powietrze Dobre

Młode talenty z MCK zaprezentowały się w barwach legnickiej jesieni [ZDJĘCIA]

Po godzinach, Młode talenty zaprezentowały barwach legnickiej jesieni [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 09/10/2019 12:41

We wtorek inauguracyjnym inventem w Młodzieżowym Centrum Kultury rozpoczęto 7. edycję "Legnickiej Jesieni Miedzianej" organizowanej przez Towarzystwo Miłośników Legnicy "Pro Legnica".

Na scenie usłyszeć mogliśmy dzieci i młodzież rozwijające swoje muzyczne warsztaty na zajęciach organizowanych przez MCK. Zaprezentowane zostało również 156 prac plastycznych nadesłanych na konkurs przez uczniów szkół podstawowych i podopiecznych MCK, których tematem przewodnim była Legnica. 

Jury konkursy wyróżniło 43 z nich, a najlepsza autorstwa 11-letniej Adrianny Kurek (MCK) zilustruje okładkę kolejnego tomiku poezji o Legnicy wydawanego przez TLM „Pro Legnica”.

Na premierę tomiku i podsumowanie tegorocznej edycji Konkursu Poetyckiego LEGNICA TML”Pro Legnica” zaprasza 11 października w o godz. 17.00 w siedziby (Rynek 5/6).

Tego dnia o godz. 11.00 TML rozda na miejskim rynku eko-torby, które w ramach akcji „Zerwij z plastikiem” wykonała z zebranych starych firanek sekcja artystyczna organizacji „Rękodzieło sposobem na nudę”. W ramach "Legnickiej Jesieni Miedzianej" organizowane są też warsztaty ekologiczne i artystyczne dla dzieci i młodzieży. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Fot. Klaudia Korfanty 

 

Młode talenty z MCK zaprezentowały się w barwach legnickiej jesieni [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama