:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
powietrze B. dobre

Moc prezentów i liczne atrakcje na czwarte urodziny SkyFitness24

Po godzinach, prezentów liczne atrakcje czwarte urodziny SkyFitness24 - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 11/10/2019 11:38

W poniedziałek (14 października) SkyFitness24 w Galerii Gwarnej zaprasza na swoje czwarte urodziny. Z tej okazji klub przygotował rozmaite atrakcje jak m. in. darmowe zajęcia, wyjątkowe jednodniowe promocje, wielki tort oraz moc prezentów dla gości.

- Przypomnijcie sobie Święta Wielkanocne i zabawę w chowanie czekoladowych jajek. Dlaczego nawiązujemy do tego w październiku? Ponieważ pogramy w "szukajcie, a znajdziecie" a zasady są dokładnie takie same, jak wtedy, gdy byliśmy dziećmi i szukaliśmy niespodzianek. Obiecujemy, że niektórzy z was będą mile zaskoczeni. Gra rozpocznie się od już od rana - zdradza Joanna Kwiatkowska z SkyFitness24 i zaprasza do wspólnego świętowania.

Podczas urodzinowego wydarzenia rozdawane będą także darmowe karnety jednodniowe oraz będzie można nabyć karnet FIT OPEN bez ograniczeń czasowych za jedyne 79 zł. W ten dzień wejście na siłownię jest oczywiście w pełni darmowe. W między czasie będzie okazja do zdegustowania wyrobów firmy Nutrend, Olimp, sałatek z Eisberg, skorzystania  konsultacji dietetycznych czy zrobienia pomiaru na tanicie pod bacznym okiem dietetyków klinicznych.  

Klub przygotował dla gości również liczne ciekawe zajęcia, podczas których zaplanowane są konkursy z nagrodami jak np. karnety czy treningi personalny z Marcinem Mokrzyckim, Mateuszem Pfeifferem i Kubą Koncewiczem.

Rozkład zajęć na ten dzień prezentuje się następująco:

Godz. 17.10 Zdrowy kręgosłup

Godz. 18.10 Hard Core

Godz. 18.40 Brazylijskie pośladki

Godz. 19.10 Shape

Godz. 19:10 Trening obwodowy

Godz. 19.40 Cross

Godz. 19.40 Zumba

Godz. 20.30 Streching powięziowy

Godz. 21.10 TRX

oraz

Godz.17.00 – terapeutyczny masaż energetyczno-relaksacyjny dźwiękiem wg metody Petera Hessa z użyciem mis tybetańskich, gongów, dzwonków i innych instrumentów archaicznych, który łączony jest z innymi technikami masażu: klasyczną czy relaksacyjną jak np. stopami z wykorzystaniem elementów masażu kalaryjskiego Padanghata, pałeczkami bambusowymi, muszlami, gorącymi kamieniami, miodem, stemplami ziołowymi, bańką chińską, dermomasażerem, pressoterapią, itp.

Godz. 17.40 - relaksacja z towarzyszeniem dźwięków (tzw. kąpiel dźwiękowa). Grupowa sesja relaksacyjna, to połączenie treningu autogennego i koncertu relaksacyjnego, zwanego „relaksacyjną kąpielą” w dźwiękach mis dźwiękowych, gongów, dzwonków i innych instrumentów terapeutycznych. Polega na biernym słuchaniu dźwięków, które wprowadzają w relaks i otaczają słuchającego aurą organicznych wibracji. Wibracje oddziałują zarówno na narządy słuchu jak i na psychikę i emocje. Jest to swego rodzaju masaż dźwiękiem, wibracją na poziomie komórkowym. Wibracje przenoszone są przez drgania wydobywane z mis i gongów. Dźwięki wibrując, docierają do wszystkich komórek wprowadzając je w stan tzw. homeostazy, czyli dynamicznej równowagi.

Moc prezentów i liczne atrakcje na czwarte urodziny SkyFitness24 komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama