:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 9°C
powietrze Umiarkowane

Mocnym uderzeniem zakończono sezon "freestage"

Muzyka Koncerty, Mocnym uderzeniem zakończono sezon freestage - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 28/04/2019 15:24

27 kwietnia w klubie Spiżarnia odbył się koncert "freestage #32" Legnickiego Centrum Kultury. Był to ostatni koncert z tego cyklu w tym sezonie, na kolejne poczekać będzie trzeba do jesieni, czyli do nowego "sezonu klubowego".

Zdecydowanie mocnymi dźwiękami LCK zamknął sezon legnickiej "wolnej sceny", która promuje mniej znane zespoły z całego kraju, zawsze jednak dbając o legnickie akcenty.

Na scenie usłyszeliśmy na początku debiutujący w nowym składzie i z nowymi kompozycjami legnicki zespół Royal Beggars  (hard rock / heavy metal - dawniej występujący jako The Negative One), następnie ErrorCode (old school thrash metal) z Bolesławca, a imprezę zwieńczył najbardziej doświadczony skład Lilla Veneda (blackened death metal) z Wrocławia.

Na koncercie bawiło się łącznie kilkadziesiąt osób. Jak podkreślają legniccy muzycy, doping publiki był bardzo fajny, świetnie też nagłośniono cały koncert. Perkusiści dostali na scenie po raz pierwszy podest, co jest dla wszystkich bardzo dobrym rozwiązaniem.

- W końcu można było zobaczyć ludzi pod sceną grając koncert, a także samu być  lepiej widocznym dla publiki - chwali nowe rozwiązanie Piotr Gorczycki, perkusista z legnickiego "królewskiego bigosu".

Fot. Mariusz Witkowski

Mocnym uderzeniem zakończono sezon "freestage" komentarze opinie

  • gość 2019-04-30 23:33:08

    Ale to była bieda..

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama