:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze Dobre

Muzyczna majówka nad kunickim jeziorem z gwiazdą reggae

Muzyka Koncerty, Muzyczna majówka kunickim jeziorem gwiazdą reggae - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 26/05/2019 18:37

Około dwóch tysięcy osób bawiło się w sobotę na majówce zorganizowanej przez GOKiS Kunice. Na scenie rozbitej obok malowniczego jeziora słychać było m.in. jamajskie reggae rytmy Mesajaha i rockowe brzmienia Raz 2 – Tribute to Maanam.

Finał rodzinnej majówki w Kunicach skierowany był do każdego. Na dzieci czekały dmuchańce, gry i zabawy. Najmłodsi dostali także szanse do pokazania swoich talentów artystycznych na scenie.

Dla miłośników klasycznego rocka dedykowany był koncert Raz 2 – Tribute to Maanam, świeżego zespołu założonego w 2018 r. przez doświadczonych, lokalnych muzyków: Anię Łukaszów (wokal), Tomka Nemochóda (gitara elektryczna), Marcina Zychala (gitara elektryczna), Sławeka Kosmala (gitara basowa) oraz Wojteka Obajda (perksujsa).

Reggae klimat z jamajskich plaż zaserwowała gwiazda wieczoru Mesajah. Muzyk od początku porwał widownię, do której wskoczył i z niej śpiewał podczas koncertu. Natomiast po występie każdy fan miał okazję do zrobienia sobie zdjęcia i zdobycia autografu od artysty. Imprezę około północy zwieńczył koncert zespołu Puls Ten z Dawidem Skrzypczakiem.  

Fot. GOKiS Kunice

Muzyczna majówka nad kunickim jeziorem z gwiazdą reggae komentarze opinie

  • gość 2019-05-27 11:16:11

    Czy dobrze kojarzę, że animatorki jak i dmuchańce były z kreatorzyimprez.pl/duza-scianka-wspinaczkowa/? Dało się je poznać po ogromnym uśmiechu, miłości do dzieci i mega kreatywności! Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi w pracy prywatnie?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie

Kalendarz

Najbliższe imprezy
Reklama
 Reklama