:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

Muzyczny stand-up Czesława Mozila już w niedzielę. Mamy bilety!

Muzyka Koncerty, Muzyczny stand Czesława Mozila niedzielę bilety! - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 06/11/2019 09:28
LIS 10
godz: 20:00

Już w niedzielę (10 listopada) w klubie Spiżarnia swój muzyczny stand-up zaprezentuje Czesław Mozil. Dla naszych czytelników mamy do wygrania jedno podwójne (czyli dwuosobowe) zaproszenie na koncert.

Czesław Mozil to jeden z najpopularniejszych współczesnych artystów poruszających się nurcie szeroko rozumianej muzyki alternatywnej, którego występy stanowią połączenie monodramu, stand-upu i koncertu. Muzyk wydał w Polsce łącznie 7 albumów, do których m.in. napisał teksty, komponował muzykę oraz grał na akordeonie i klawiszach.

Jego występy to opis życia widzianego z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Próba odpowiedzi na pytanie, co to znaczy odnieść sukces w Polsce.

10 listopada, godz. 20.00, klub Spiżarnia (Piastowska 1). Bilety w cenie od 55 zł są dostępne online.

Żeby wygrać podwójny (dwuosobowy) bilet na koncert wystarczy przesłać na naszego maila konkursy@tulegnica.pl swoje imię i nazwisko, nr telefonu, w tytule napisać "Spiżarnia", a w treści maila krótko, w kilku zdaniach napisać: Z czego wg Was lubią śmiać się Polacy? Na zgłoszenia czekamy do 8 listopada do godz. 8.00. Zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową.

Muzyczny stand-up Czesława Mozila już w niedzielę. Mamy bilety! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama