:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze B. dobre
Wydarzenia, Nabór Kopernika - zdjęcie, fotografia
Redakcja 24/09/2015 15:26

Taniec, nauka języków obcych, plastyka czy gimnastyka to tylko niektóre z zajęć oferowanych przez Dom Kultury Kopernik.

Spółdzielczy dom Kultury Kopernik to miejsce, gdzie dzieci, młodzież i dorośli mogą rozwijać swoje zainteresowania, pasje czy talenty. Miejsce jest przeznaczone zarówno dla tych najmłodszych- w placówce funkcjonuje Klub Malucha, jak i dla starszych- Klub Seniora.

Klub Malucha i Akademia Artystyczna to sekcje przeznaczone dla pociech od 3 do 7 r.ż., stawiające na rozwój poprzez edukację muzyczną, plastyczną i elementy teatru.

Warto wspomnieć, że jedna z sekcji oferuje też spotkania dla mam z niemowlakami i dziećmi starszymi, które pierwsze samodzielne kroki mają już za sobą, ale wciąż najlepiej czują się z rodzicem. Wolne miejsca są także w Klubie Seniora, który prowadzi m.in. własny teatr.

W „Koperniku” raz w miesiącu odbywają się też treningi tzw. inteligencji finansowej i świadomego planowania inwestycji. W każdy poniedziałek dostępne są z kolei bezpłatne konsultacje ze specjalistą dla osób i rodzin borykających się z problemem wszelkich uzależnień.

Nowy sezon kulturalny będzie obfitował w zajęcia plastyczne, językowe (angielski i niemiecki), wokalne, gitarowe, szachowe. Jest też gimnastyka dla pań, no i przede wszystkim tańce .W ofercie Kopernika można znaleźć kurs tańca klasycznego, a także taniec nowoczesny.

Od lat w domu kultury funkcjonuje zespół taneczny "Złote Dzieci".

Grupa w tym roku w sierpniu zdobyła Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Talentów Viva la France w Paryżu. Młodzi artyści z legnickiego Domu Kultury Kopernik w Legnicy nie mieli sobie równych wśród zespołów Europy. To pokazuje, na jakim poziomie dzieci mogą rozwijać swoje pasje.

Placówka uwzględnia „Kartę dużej rodziny”.Szczegółowe informacje mozna uzyskać w SDK "Kopernik ul. Koziorożca 9.
 

Reklama

Nabór do Kopernika trwa komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama