:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze Umiarkowane

Naćpany jechał z narkotykami i wpadł w ręce policji

Wydarzenia, Naćpany jechał narkotykami wpadł ręce policji - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 10/07/2019 14:51

W środę tuż po godzinie pierwszej w nocy policjanci zatrzymali do kontroli 26-letniego mężczyznę kierującego samochodem marki Toyota. Jak się okazało, legniczanin jechał pod wpływem narkotyków, a ze sobą miał jeszcze zapas metamfetamıny.

Podczas rutynowej kontroli drogowej, nietypowe zachowanie kierowcy, wzbudziło podejrzenia policjantów co do stanu jego trzeźwości. Jak się okazało po przeprowadzeniu badania na obecność środków psychoaktywnych, funkcjonariusze mieli nosa względem zachowania mężczyzny, który był pod wpływem narkotyków. Ponadto przeszukując kierowce, stróże prawa znaleźli przy nim zapas metamfetamıny.

26- letni legniczanin trafił do policyjnego aresztu, o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

- W świetle kodeksu karnego za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia, natomiast za kierowanie pod wpływem środków odurzających grozi do 2 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia st. sierż. Anna Tersa z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

 

 

Reklama

Naćpany jechał z narkotykami i wpadł w ręce policji komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama