:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Złe

Napad z nożem w dłoni. 33-letni legniczanin aresztowany na trzy miesiące

Sprawy kryminalne, Napad nożem dłoni letni legniczanin aresztowany miesiące - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 08/10/2019 15:04

Do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zgłosił się mężczyzna, który padł ofiarą rozboju. Do zdarzenia doszło w miniony piątek po godz. 23 na jednej z legnickich ulic.

Bandyta sterroryzował swoją ofiarę nożem i zabrał mu telefon komórkowy oraz pieniędze. Straty, jakie poniósł pokrzywdzony przekraczają tysiąc złotych. Policjanci bardzo szybko ustalili sprawcę rozboju i już następnego dnia zatrzymali 33-letniego mieszkańca Legnicy.

- Mężczyzna usłyszał już zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sąd Rejonowy w Legnicy na wniosek Prokuratury Rejonowej w Legnicy zastosował wobec 33-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi kara od 3  do 12 lat pozbawienia wolności – informuje sierż. szt. Anna Tersa z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Reklama

Napad z nożem w dłoni. 33-letni legniczanin aresztowany na trzy miesiące komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama