:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
powietrze B. dobre

Nękał byłą partnerkę i groził jej córce. Może trafić za kraty na 3 lata

Komunikaty Policji, Nękał byłą partnerkę groził córce Może trafić kraty - zdjęcie, fotografia
Mateusz Bensz 17/07/2019 12:08

Legniccy policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca Wrocławia, który uporczywie nękał swoją byłą partnerkę, a także groził pozbawieniem życia jej córkę. Mężczyzna wysyłał sms-y, dzwonił i nachodził kobietę w miejscu zamieszkania, używając przy tym wulgaryzmów.

Do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zgłosiła się kobieta, która po zakończeniu znajomości z byłym partnerem zaczęła mieć kłopoty.

- Były partner nękał legniczankę telefonami, sms-ami, a także nachodził ją w domu. Używał przy tym słów powszechnie uważanych za obraźliwe. Sprawą zajęli się nasi funkcjonariusze z  Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu, którzy w wyniku dochodzenia ustalili, że 14 lipca 39-latek zagroził pozbawieniem życia 8-letniej córce swojej byłej partnerki, która miała stać na przeszkodzie ich miłości – wyjaśnia mł. asp. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Mieszkaniec Wrocławia po zatrzymaniu usłyszał zarzuty nękania oraz gróźb karalnych. Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Nękał byłą partnerkę i groził jej córce. Może trafić za kraty na 3 lata komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama