:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

„Nic poważnego (?)” - nowa propozycja Galerii Satyrykon [ZDJĘCIA]

LCK, „Nic poważnego propozycja Galerii Satyrykon [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 30/10/2019 11:50

Od wtorku w Galerii Satyrykon można zobaczyć nową ekspozycję pt. „Nic poważnego (?)”, na której znajdują się ilustracje autorstwa jaworskiej plastyczki Magdaleny Kozieł-Nowak. Oficjalny wernisaż wystawy zaplanowany jest 8 listopada o godz. 18.00.

Magdalena Kozieł-Nowak jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, która zajmuje się ilustrowaniem i projektowaniem książek oraz rysunkiem satyrycznym. Jaworska plastyczka od 2007 roku stworzyła ilustracje do łącznie kilkudziesięciu publikacji, które wyszły nakładem takich wydawnictw jak: Zielona Sowa, Nasza Księgarnia, Literatura, Egmont, Wilga, WSiP, MAC Edukacja, PWN).

Jej prace były kilkukrotnie nagradzane m. in. Nagrodą specjalną XVII Otwartego Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny DEBIUT (2015) lub nominowane do nagród jak np. przypadku nominacji do tytułu Najpiękniejszej Książki Roku 2016 przez Polskie Towarzystwo Wydawców za ilustracje do "Dzieci z Bullerbyn".

- Rysuję, maluję, wycinam, kleję, układam, wyrzucam i dodaję, a wszystko ma złożyć się na obraz, ilustrację, książkę. To robiłam, robię i mam nadzieję nadal robić! - mówi o swojej twórczości Magdalena Kozieł-Nowak.

Fot. magdakozielnowak.blogspot.com

„Nic poważnego (?)” - nowa propozycja Galerii Satyrykon [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama