:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nie żyje Łukasz Akacki. Były piłkarz Miedzi miał 35 lat

 Piłka nożna, żyje Łukasz Akacki Były piłkarz Miedzi miał - zdjęcie, fotografia
05/12/2018 15:08

W środę nad ranem na szkolnym boisku w samym centrum Legnicy zostało odnalezione ciało Łukasza Akackiego. Okoliczności jego śmierci wyjaśnia prokuratura i policja. 35-letni piłkarz Konfeksu prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

Na początku minionej dekady Łukasz Akacki uchodził za jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy trzecioligowej wtedy Miedzi prowadzonej przez trenerów Józefa Klepaka i Bohumila Panika. Do Legnicy trafił z Pogoni Góra, której był wychowankiem. Obiecującą karierę przerwała mu jednak poważna kontuzja kolana.

Po długiej rehabilitacji już nie wrócił do profesjonalnego futbolu. Grał jednak amatorsko w lokalnych ligach - w Dębie Siedliska, Zrywie Kłębanowice, a ostatnio w Konfeksie Legnica.

Reklama

Nie żyje Łukasz Akacki. Były piłkarz Miedzi miał 35 lat komentarze opinie

  • Ja - niezalogowany 2018-12-12 19:53:24

    Suki tak juz mają... Żenada

  • zo - niezalogowany 2018-12-11 21:12:25

    byla wrednaaaa żona......jeszcze sie nosi z nazwiskiemmmm

  • RADNY - niezalogowany 2018-12-11 21:11:09

    niech była żona zmieni nazwisko, WSTYDZIŁABY SIE JE W OGÓLE NOSIĆ.....a przecież wyszła za mąż... po co sobie zostawiała nazwisko.......brak słów,jak mozna byc takim pasozytemmmmmm, bezwględna, wredna,,,, pusta,,, bez sercaaa,,,, (to wszystko delikatnie mówiąc).

  • Tomax - niezalogowany 2018-12-10 10:28:37

    Żelu spoczywaj w pokoju,nie widzieliśmy się kilka lat,lecz nigdy nie zapomnę wspólnego grania w Kietlowie,to byly czasy...

  • P.K - niezalogowany 2018-12-08 10:43:42

    Będziemy za tobą tęsknić.... Nie zapomne twojego zawsze glupkowatego uśmiechu. Lubiłam go. Do tej chwili nie moge uwierzyć. Dlaczego dlaczego nic nie mówiłeś. Miałeś dla kogo żyć. Wkrótce sie spotkamy. Sektor niebo ;(

  • Znajomy - niezalogowany 2018-12-07 21:19:07

    Aki dlaczego?? Czy wiadomo co się tam wydarzyło?

  • Kizi - niezalogowany 2018-12-07 21:16:39

    Wyrazy współczucia dla calej rodziny do dzisiaj nie moge uwierzyć ze ty Arku nie zyjesz nie ty maaakra?

  • zgoda - niezalogowany 2018-12-07 21:06:04

    POTWIERDZAM TWOJE SLOWA, jego "była" sprawiła mu kreche na psychice....niech zyje z ta myślą do końca życia, ona zresztą wie,,,,co mu ostatnio powiedziala,, ja tez wiem,,,,, brak słów do tej "kobiety"

  • Wiktoria - niezalogowany 2018-12-07 14:01:27

    Sektor niebo trybuna honorowa [*]

  • Ja - niezalogowany 2018-12-07 12:35:02

    Czy Policja coś już ustaliła? Ktoś coś wie? AKI co się stało..... Dzieciaki z Dębu Siedliska zrozpaczone... Żegnaj Trenerze! RIP

  • Wanda - niezalogowany 2018-12-06 22:35:47

    Wyrazy współczucia dla rodziny Żegnaj Łukasz ?

  • Boostar - niezalogowany 2018-12-06 22:06:46

    [*] ;/

  • DarO - niezalogowany 2018-12-06 21:09:27

    yrazy współczucia dla rodziny i znajomych, ale miniona dekada, to nie lata 90", acz żyjemy już w drugiej dekadzie XXI w.

  • Kaśka - niezalogowany 2018-12-06 19:46:43

    Bardzo trudno uwierzyć... Kondolencje dla rodziny. Żegnaj kolego z klasy.

  • Karola - niezalogowany 2018-12-06 16:00:10

    RIP Aki, trudno uwierzyć, szacunek na wieki

  • Zabulo - niezalogowany 2018-12-06 15:38:30

    Żegnaj Aki do zobaczenia sektor niebo

  • Kolega - niezalogowany 2018-12-06 13:09:23

    Żegnaj Akaś kiedyś się jeszcze spotkamy

  • Lew - niezalogowany 2018-12-06 07:54:14

    Zastanów się człowieku dziesięć razy zanim coś takiego napiszesz.

  • Ziomek - niezalogowany 2018-12-06 03:28:43

    Ta śmierć kolegi miała wpływ była jego partnerka z którą ma dziecko.

  • Vv - niezalogowany 2018-12-05 22:12:18

    Czy Łukasz miał rodzine żonę i dzieci czy kawalerem był długo go nie widziałem przykro kolego że szkoły