:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nikt mu nie powiedział, że MPK dla uczniów jest już za darmo? [FILM]

Redakcja 11/03/2019 13:50

Furorę w sieci robi filmik nagrany przez jednego z legniczan. Jest on chyba dowodem na to, że bezpłatna komunikacja miejska w Legnicy to dobry pomysł. Na nagraniu widzimy, w jaki sposób młody mężczyzna podróżuje autobusem MPK. Wg nas znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem byłaby jednak podróż wewnątrz pojazdu.

W sieci pojawił się filmik zatytułowany "Darmowa komunikacja w Legnicy". Jego bohater na pewno biletu nie skasował, ale od kilku dni do darmowych przejazdów autobusem MPK wystarczy przecież legitymacja szkolna.

Autostopowicz spowodował spore zagrożenie dla siebie i innych użytkowników drogi. Na szczęście nic mu się nie stało, ale stanowczo odradzamy naśladownictwo. A wszystkim uczniom przypominamy raz jeszcze, że autobusy mają bezpłatne. Starszym legniczanom polecamy zakupienie biletu bądź spacer.

Reklama

Nikt mu nie powiedział, że MPK dla uczniów jest już za darmo? [FILM] komentarze opinie

  • Skupaj Jabczenko - niezalogowany 2019-03-11 14:17:58

    To wszystko wina Krzakowskiego!!!

  • gość 2019-03-11 15:11:44

    Po co sie zajmujecie takimi smieciami ptrzeciez gówniazowi tylko oto chodziło by to upubliczniać !!!!

  • gość 2019-03-11 15:13:46

    na Policje zgłosic dorwać gościa i mandat wlepić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • XYZ - niezalogowany 2019-03-11 18:00:04

    Autor filmu jeździ bez zapiętych pasów?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-11 20:04:53

    Normalny kierowca mrugał by w autobus światłami itd. Nagrywał zapewne kolega tego dzbana. Rano będzie zgłoszone do prokuratury. Jak telewizja się chce tłumaczyć z propagowania takich zachowań to będzie.

  • gość 2019-03-11 20:25:35

    Może legitki nie miał ze sobą?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 06:50:29

    Co do komentarza że 'normalny kierowca by mrugal swiatlami' - dodam że normalny kierowca nie jechał by tak blisko autobusu widząc coś takiego. Przecież gdyby ten chłopak spadł to wylądował by prosto pod jego kołami.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 19:39:59

    Pewnie jedzie zapisać się do komitetu PiS nr 4 w Legnicy

  • gość 2019-04-04 18:12:16

    Wstrętny Krzakowski-Pseudoprezydent nie chce darmowych autobusów w Legnicy. Proste-przepędzić starego, śmierdzącego układami Krzaka, a będą darmowe autobusy dla wszystkich.

  • Spostrzegawczy - niezalogowany 2019-04-04 18:23:16

    Ten młody mężczyzna może nie jest już uczniem i nie przysługują mu darmowe autobusy, a jest równocześnie za ubogi, by płacić za drogie legnickie bilety MPK, więc znalazł sposób na obejście systemu haraczu za jazdę autobusem. Niestety dopiero gdy Krzakowski zniknie z Ratusza, to możemy zobaczyć autobusy za darmo dla wszystkich tak jak w Lubinie. Za niekończącej się kadencji "sld'owskiego krzaka" to nic się nie da, bo to nie prezydent, a oszust i kłamca. Legnica przez to dużo traci i się wyludnia. KONIEC OKUPACJI LEGNICY PRZEZ KRZAKOWSKIEGO ==== POCZĄTEK DARMOWEJ KOMUNIKACJI DLA WSZYSTKICH LEGNICZAN, A NIE TYLKO WYBRANYCH !!!!!!!

  • gość 2019-04-04 18:43:30

    Krzakowski jest jak Putin, tak samo wiecznie panujący i wygrywający w niby demokratycznych wyborach tak jak w PRL'u były one demokratyczne i niezależne. Kiedyś w PRLu ciągle wygrywała tylko partia PZPR z tymi samymi posłami na szczeblu centralnym, tak teraz przeniosło się to do samorządów, gdzie ciągle wygrywa zawsze tylko ta sama opcja polityczna w postaci cwaniaka, który nic dla ludzi nie robi tylko dba o interesy lokalnej mafii i pielęgnuje stare układy. To taki PRLbis. Legniczanie -zapomnijcie o darmowych autobusach dla wszystkich w Legnicy póki tu stary sld'owski Krzak rządzi!!!

Dodajesz jako: |