:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Złe

Niski Pressing #34. Hejt i bluzganie na Miedź (i) Nowaka. Co my na to?

 Piłka nożna, Niski Pressing bluzganie Miedź Nowaka - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 09/10/2019 14:59

Czy wyzywanie piłkarzy swojej ukochanej drużyny jest OK? Czy przystoi krzyczeć: „wypier....j!” do trenera, którego ledwie rok temu nosiło się na rękach i skandowało na stojąco nazwisko? Czy gęsta atmosfera wokół Miedzi ma podstawy? Zapraszamy na odcinek w którym odpowiadamy m.in. na w/w pytania.

Reklama

Niski Pressing #34. Hejt i bluzganie na Miedź (i) Nowaka. Co my na to? komentarze opinie

  • gość 2019-10-09 19:32:27

    Odbiegając od tematu bluzgów na meczu co jest wiadome, że być nie powinno to nie sądzicie, że Panowie redaktorzy upodabniają się do 2ch Panów komentatorów z TVP którzy zawsze z namiętnością żyli przeszłością i przypominali sukcesy reprezentacji polski z lat 70-80? Za zasługi to się dostaje nagrody, premie i odznaczenia. Po czym przechodzi się do porządku dziennego i żyje się teraźniejszością. Powspominać można sobie różne rzeczy ale to są tylko wspomnienia. Jeżeli obiektywnie Panowie podchodzą do sprawy to dlaczego nie wspomnieliście, że po awansie nastąpił spadek i to w sytuacji w której nie powinni spaść? Rozumiem również, że Panów szefowie podchodzą w taki sposób, ze jak zrobiliście coś dobrze w 45tym to zapewniło wam to alibi na pracę do dnia dzisiejszego?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 20:49:11

    Czy jak się nie krzyczy wyp....alaj, a jątrzy i szczuje jakJanturaPaweł ( kiedyś lca.pl teraz tujantura ), to wszystko jest ok? Hejt i mowa nienawiści to modne wyrazy, a jak nazwać metodę koślawych zdjęć,wrednych tekstów i wstrętnych sugestii? Arbiter elegancji się znalazł! Cholera!

  • Ja - niezalogowany 2019-10-09 21:21:49

    Zgadzam sie w 100%. Co to za kibice co wyzywaja zawodnikow i trenera? To nie kibice, to wiesniaki ktory nie maja pojecia co znaczy byc prawdziwym wiernym kibicem. Wielce obrazeni, ze zawodnicy nie chcieli podziekowac. Nie chcieli i mieli racje.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 21:32:13

    PRAWDZIWI KIBICE SA Z DRUZYNA NA DOBRE I NA ZLE. TAKIE ZACHOWANIE NIE JEST GODNE DLA LUDZI KTORZY NAZYWAJA SIE KIBICAMI.

    PANIE NOWAK I ZAWODNICY, PRAWDZIWI WIERNI KIBICE SA Z WAMI NA DOBRE I NA ZLE.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 21:40:37

    Panie Nowak, wyzwiska napewno bola i ciezko przejsc obok tego obojetnie. Jest jednak wielu co wierzy w Pana i ta druzyne. Niech Pan robi swoje. Jestesmy z Panem i cala druzyny!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 21:49:18

    Czy jest dobrze czy zle, ja i tak Kocham Cie, w moim sercu jest MIEDZ, na dobre i na zle!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 21:50:29

    Ilu kibicow, tyle znawcow pilki. Szkoda tylko, ze niektorzy zapomnieli albo nie wiedza na czym polega prawdziwa milosc do klubu.

  • gość 2019-10-09 23:36:01

    Brawo Panowie za ten program!

  • obrotniak - niezalogowany 2019-10-09 23:40:52

    Chodząc do pracy też człowiek musi wykonać swoje zadania i cele bo jak nie to zostanie zwolniony u nas to nie raz na boisku podczas meczu to tak wygląda jak by kopacze grali za karę i z brakiem zaangażowania wykonywany zawód a trener który popełnia te same błędy i nie wyciąga wniosków i mówi te same wywody ze ciągle drużyna zgrywa a mamy 12 kolejek za sobą był chyba okres przygotowawczy i kilku meczach powinny być już jakieś schematy wypracowane a nie błędne koło ,emocjach nerwach to ludzie mówią różne słowa a nie że już gwiazdy odrazu fochy mają a sami z murawy potrafili nie raz do kibiców pyskowac i środkowy palec pokazać

  • gość 2019-10-10 00:03:55

    Tak piłkarze olewają pracę, że najwięcej żółtych kartek mamy po 12 kolejkach od kiedy pamiętam. A długo kibicuję Miedzi.
    Żaden z obecnych piłkarzy Miedzi nie pokazał kibicom środkowego palca. Drużynę się wspiera jak jej nie idzie, a nie wymyśla głupoty.

  • gość 2019-10-10 08:02:24

    nareszcie ktoś zabrał głos o tym co się dzieje na stadionie. szacunek dla panów, zgadzam się w pełni. też mi się wiele nie podoba w pracy trenera ale nie wylewam żółci, nie rzucam kur@@@. żal mi tylko tych rodziców co przychodzą z dziećmi.

  • orest - niezalogowany 2019-10-10 08:47:56

    Kartki specjalnie głupie łapią bo grać się nie chce a tak można sobie posiedzieć na trybunach zamiast biegać a mecze pod buków nie które tak poustawiane że masakra

  • gość 2019-10-10 09:58:29

    Orest, ale prymityw jesteś. Żal mi Ciebie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 20:39:08

    + za odcinek. Głupotę trzeba zwalczać. Ja będę zawsze wdzięczny trenerowi za awans ale od drugiej rundy debiutanckiego sezonu jest tylko regres trenerski. Szereg kolejnych błędnych i niezrozumiałych decyzji który trwa do dzisiaj. Kredyt zaufania jest już mocno naciągnięty ale to nie uprawnia półmózgów podających się za kibiców do wyzywania trenera i zawodników. Porównują ta drużynę z ekipa która awansowała to może liczba punktów jest podobna ale po tamtej drużynie widać było od 1 kolejki ze to jest ekipa z potencjałem na awans. Trenerze Mit on zgrywaniu drużyny już runął. Pękła 1/3 sezonu i trzeba po prostu zabrać się do roboty. Mnie natomiast martwi ze my ledwo jesteśmy w stanie sklecić 11-tle na mocnym poziomie. Gdzie są nasze transfery ? Koziara, Konde, Śliwa , Fontana, Warcholak, Mislov + Wdrożony Antkowiak to piłkarze których jak już trener wystawia to z wielkim bólem. Większość minut gramy w rezerwach. Granie z Makuchem to jak 10 na 11. Danielewicz kompletnie zawodzi Sabała tez. Jedyny mały plusik to Mijuskovic i Zaluska chociaż tez nie ustrzegli się błędów. Łukowski - zamknij oczy i do przodu. Zielu z Pikiem przeciętnie. Z naszego starego składu Purzycki chociaż w defensywie świetny do z ofensywą rozminął się już dawno temu. Marcos to jeszcze nie ten piłkarz co przed kontuzją. Ojama ktory powinien zamiatać tez gra w kratkę. To pokazuje ze z przygotowaniami coś bylo nie tak. Zyjemy tez w dużej mierze dzięki stałym fragmentom. Trzeba wierzyć i wspierać bo tak jak my jesteśmy dla Miedzi to Miedź jest dla Nas