:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Umiarkowane

Nocna wycieczka samochodowa po metamfetamine ulicami Legnicy

Sprawy kryminalne, Nocna wycieczka samochodowa metamfetamine ulicami Legnicy - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Dawid Stefanik 07/11/2019 15:00

W czwartek po północy policja zatrzymała 30-letniego mężczyznę, który pod wpływem metamfetaminy jeździł po Legnicy. W jego Audi funkcjonariusze znaleźli spory zapas narkotyków.

- Podczas kontroli podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło mocno pobudzone zachowanie mężczyzny, które wskazywało, że kierowca może być pod wpływem środków odurzających. Przypuszczenia policjantów szybo potwierdził test narkotykowy – mówi sierż. szt.  Anna Tersa z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

To jednak nie koniec problemów 30-letniego legniczanina. Policjanci znaleźli przy nim także 20 porcji metamfetaminy. Mężczyzna teraz odpowie za jazdę pod wpływem narkotyków oraz za ich posiadanie.

Pierwsze przestępstwo jest zagrożone karą do 2 lat pozbawiania wolności, za drugie zaś kodeks karny przewiduje do 3 lat więzienia. O ostatecznym  wymiarze kary zadecyduje już sąd.

Nocna wycieczka samochodowa po metamfetamine ulicami Legnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama