:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -1°C
powietrze Umiarkowane
Galeria Piastów, restauracja Galerii Piastów - zdjęcie, fotografia
Redakcja 09/08/2019 12:46

Już od kilku dni na 1 piętrze legnickiego centrum handlowego otwarta jest Kuchnia Marche. Nowy lokal to bardzo doceniana w Polsce restauracja samoobsługowa, serwująca dania polskie z elementami kuchni świata.

Każdego dnia klienci Galerii Piastów mogą zobaczyć, jak ich ulubione potrawy przygotowywane są na żywo, a sama restauracja stawia na różnorodność – łącząc tradycje z nowoczesnością. W Kuchni Marche, można „zjeść jak u babci” lub zasmakować wykwintnych potraw i co najważniejsze oferta dla klientów opracowana jest tak, żeby spełniać ich oczekiwania od śniadania, poprzez lunch, obiad czy deser, aż do kolacji.

Jak sami o sobie piszą: „Nieustanie się rozwijamy i poszukujemy nowych smaków, dlatego klienci wracają do naszych restauracji aby codziennie odkrywać nowe doznania. Jakość jedzenia jest dla nas priorytetem i stanowi ona rdzeń konceptu Kuchnia Marche, który zawitał również do Galerii Piastów w Legnicy. Doświadczenie w prowadzeniu gastronomii zdobywamy od 1998 roku. Swoją wiedzę w tej dziedzinie na bieżąco poszerzamy i dzielimy się nią z Franczyzobiorcami.

Dzięki stałemu zaangażowaniu doświadczonych specjalistów, którzy są stałym wsparciem dla Franczyzobiorców nasze restauracje cechuje spójność, charakter i rodzinna atmosfera. Kulinarną przygodę zaczęliśmy od jednej restauracji we Wrocławiu, natomiast dzięki naszej pasji i zamiłowaniu do gotowania obecnie możemy pochwalić się ponad 80 lokalami franczyzowymi w systemie 4 naszych konceptów : Kuchnia Marche, Express Oriental, Lepione i Sevi Kebab. Kuchnia Marche jako nasz pierwszy rozwinięty system liczy najwięcej, bo aż 41 placówek franczyzowych w Polsce. Jesteśmy wiodącym restauratorem w Centrach i Galeriach Handlowych, a nasz profesjonalizm doceniany jest od lat w postaci renomowanych nagród, jak np. statuetka Hermesa Poradnika Restauratora 2015, Gazele Biznesu 2016, Gazele Biznesu 2017, Diamenty Miesięcznika Forbes 2018/19”.”

Fot. Galeria Piastów

Nowa restauracja w Galerii Piastów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama