:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Złe

Nowak o meczu Podbeskidzie – Miedź. Zobaczcie, jak padały gole

Piłka nożna, Nowak meczu Podbeskidzie Miedź Zobaczcie padały - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 19/09/2019 11:01

Miedź Legnica przegrała 1:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała zaległy mecz Fortuna I Ligi. Co po spotkaniu powiedzieli szkoleniowcy? Wrzuciliśmy też dla Was link do wideo z bramkami.

Dominik Nowak (Miedź): - Na pewno jako drużyna bardzo słabo weszliśmy w pierwsze 20 minut. Za dużo było niedokładności. Mieliśmy problem szczególnie w środku pola z konstrukcją i utrzymaniem się przy piłce. Byliśmy zbyt mało agresywni w odbiorze. W drugiej linii Podbeskidzia zawodnicy często się rotują. Trzeba było szybciej doskakiwać i poprzez agresywną grę odbierać piłkę. Później, w drugiej części pierwszej połowy, tak już to wyglądało. Był dobry fragment, zaczęliśmy wyżej odbierać piłkę, konstruować. Mieliśmy swoje sytuacje, szczególnie jeśli chodzi o uderzenia z drugiej linii. Na pewno sytuacja skomplikowała nam się w momencie kiedy Damian Byrtek dostał drugą żółtą kartkę za dwa faule. Przeanalizujemy to. Nie będę komentować tych żółtych kartek. Zawsze powtarzam, że jeżeli są dwie żółte kartki, to muszą być one ewidentne, ale nie ma co teraz tego rozważać. Musieliśmy grać w dziesiątkę, potem ewidentny rzut karny po niepotrzebnej ręce. Na początku drugiej połowy straciliśmy bramkę na 0:2 i wydawało się, że wynik jest zamknięty.

W szatni zrobiliśmy pewne korekty i powiedzieliśmy sobie, że nawet grając w dziesiątkę możemy dłużej utrzymywać się przy piłce i stwarzać swoje sytuacje. Tak też było. Przy stanie 2:1 obiliśmy dwa słupki i szkoda zwłaszcza tej sytuacji, bo w końcówce była wymiana ciosów. Podbeskidzie też wyprowadzało groźne kontry, ale to wynikało z tego, że nie mieliśmy już nic do stracenia. Na pewno brawa dla zespołu za drugą połowę, poza tą bramką, którą zbyt łatwo straciliśmy. Ale mimo wszystko uważam, że w tej drugiej połowie grając w dziesięciu mieliśmy dobre fragmenty. Musimy to przekuć w następnym spotkaniu, żeby grać bardziej stabilnie, odpowiedzialnie, a przede wszystkim, żebyśmy byli bardziej powtarzalni jako zespół, jeżeli chodzi o poszczególne fazy spotkania. Nie może być tak, że są pewne momenty słabe. Wiadomo, że nie da się grać wysokim pressingiem przez cały mecz, ale mimo wszystko przespaliśmy pierwszą połowę. Ten wynik jest też tego konsekwencją.

Gole z meczu można zobaczyć na stronie stacji Polsat Sport – TUTAJ.

Nowak o meczu Podbeskidzie – Miedź. Zobaczcie, jak padały gole komentarze opinie

• obrotniak - niezalogowany 2019-09-19 13:31:17

Udaj się Panie Nowak do psychiatry więcej zmian w bloku d efensywnym to na pewno obrona zagra

• gość 2019-09-20 08:24:33

Nowak out!!!

• gość 2019-09-20 10:23:42

Jeśli Nowak mówi, że drużyna źle weszła w pierwsze 20 minut to co to oznacza? Ano to, że jego przedmeczowych gadek motywacyjnych może równie dobrze nie być. Oznacza to, że nie wpływa on na zespół swoją osobowością, nie dociera do nich jego filozofia gry. Zatem jest to potężny problem bo zespół zmotywowany gryzie trawę i jest w stanie cechami wolicjonalnymi przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść w większości meczy na tym poziomie rozgrywkowym.
    Zobaczcie na Wartę Poznań. Trenuje ją znany nam P. Tworek. Facet wulkan energii. Jak był w Miedzi asystentem Baniaka, a potem tworzył z Fedorukiem parę trenerską on przy linii bocznej wychodził z siebie, żył meczem, drygował zespołem.
    Teraz jest w Warcie. Warta jest liderem. Warta w ostatnim meczu wygrywa 3 do zera z Odrą, a Tworek w 93 minucie krzyczy do swojego pomocnika aby wywierał większy pressing na zawodniku Warty.
    Jakieś jeszcze wątpliwości co do Nowaka? Bo ja ich już nie mam. Sorry ale nie mam.

• Arek Czarny - niezalogowany 2019-09-20 15:20:04

A z Olimpią to dobrze weszliśmy w mecz? Teraz z Podbeskidziem też źle to kiedy wejdziemy w mecz dobrze, z jajem od początku?