:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze Dobre

Nowak po meczu z Sandecją Nowy Sącz: "Takie zwycięstwo buduje"

 Piłka nożna, Nowak meczu Sandecją Sącz Takie zwycięstwo buduje - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 03/08/2019 10:52

W piątkowy wieczór Miedź Legnica wygrała 2:1 z Sandecją Nowy Sącz w meczu 2. kolejki Fortuna I Ligi. Sprawdźcie, co po spotkaniu powiedzieli trenerzy Dominik Nowak i Tomasz Kafarski.

Dominik Nowak (Miedź): - Zdajemy sobie sprawę, że przed nami jest dużo pracy, ale takie zwycięstwo buduje i stanowi motywację dla zawodników. Nie tylko grających, ale wszystkich stanowiących tę drużynę. Spotkały się dwa bardzo dobre zespoły, jeżeli chodzi o operowanie piłką. Oba miały swój plan na to spotkanie i były różne fazy meczu. Mogliśmy zamknąć mecz, ale i Sandecja mogła złapać kontakt, bo miała dobre sytuacje. Chcę pochwalić zespół trenera Kafarskiego za bardzo dobrą grę, za grę do końca i za to, że chcieli prowadzić grę i mieli swój pomysł. W piłce liczą się bramki, a my dzisiaj strzeliliśmy o jedną więcej. Było to otwarte spotkanie i jak na poziom pierwszoligowy stojące na bardzo wysokim poziomie.

Tomasz Kafarski (Sandecja): - Było to bardzo dobre spotkanie, w bardzo dobrym tempie. Wiele było bardzo składnych akcji i jakości pod bramką przeciwnika. Czegoś nam w tym meczu zabrakło. Nie będę rozstrzygał tego przez pryzmat pierwszej czy drugiej straconej bramki. Mieliśmy sporo sytuacji, żeby ten mecz skończył się inaczej. W sobotę czeka nas kolejny mecz, dalej będziemy podążać tą samą drogą. Powiedziałem chłopakom w szatni, że zagrali bardzo dobre spotkanie. Nie dało to nam zwycięstwa. Będziemy szukać punktów od następnego meczu.

Źródło: miedzlegnica.eu

Reklama

Nowak po meczu z Sandecją Nowy Sącz: "Takie zwycięstwo buduje" komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama