:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C

Nowak po meczu z Wigrami: „To było zasłużone zwycięstwo”

Piłka nożna, Nowak meczu Wigrami „To było zasłużone zwycięstwo” - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 01/09/2019 17:35

Miedź Legnica wygrała w niedzielnym meczu Fortuna I Ligi 2:1 z Wigrami Suwałki. Co po spotkaniu powiedzieli trenerzy?

Dominik Nowak (Miedź): - Spotkaliśmy się z trudnym rywalem, który dobrze gra w defensywie. Nie jest bowiem przypadkiem, że Wigry wygrały z Podbeskidziem czy Termaliką. Na skróconym przez gości polu gry musieliśmy kreować sytuacje bramkowe i to się nam udawało. Szkoda, że zabrakło kropki nad „i” wcześniej, bo ułatwiłoby nam to zadanie. Jestem zadowolony z gry i charakteru mojej drużyny. To było zasłużone zwycięstwo.

- Dlaczego Jakub Łukowski zagrał już dzień po transferze? Bo to piłkarz, który zna tę ligę, jest dobrze przygotowany do sezonu, jest w rytmie meczowym. Dlatego mógł zagrać z marszu. Jego występ oceniam oczywiście bardzo pozytywnie. Dał gola i asystę, jakość na skrzydle. Cieszę się też bardzo z gola Patryka Makucha. Ten młody chłopak odblokował się i mam nadzieję, że teraz będzie mu już łatwiej o kolejne trafienia.

Adam Fedoruk (Wigry): - Po trzech zwycięstwach z rzędu przyjechaliśmy do Legnicy z nadzieją. Wiedzieliśmy oczywiście, że Miedź jest bardzo groźna, szczególnie na własnym stadionie, ale przybyliśmy tu przynajmniej po jeden punkt. Niestety, pierwszą połowę zagraliśmy zbyt defensywnie. Przez to mieliśmy problemy z wyprowadzaniem kontr. W drugiej połowie wyglądaliśmy już nieco lepiej. Z równowagi wytrąciła nas niespodziewana strata bramki po stałym fragmencie gry. Uważam, że Miedź nas dziś zdominowała i wygrała ten mecz zasłużenie. Miło było po latach wrócić do Legnicy. Bardzo miło wspominam czas, jaki tu spędziłem.

Nowak po meczu z Wigrami: „To było zasłużone zwycięstwo” komentarze opinie