:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 0°C
powietrze Umiarkowane

Nowy mural ma inspirować legniczan do działania i chwytania marzeń

Po godzinach, mural inspirować legniczan działania chwytania marzeń - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 29/11/2019 19:32

Na budynku przy ul. Św. Piotra odsłonięto mural, który ma być wyrazem obecności sektora organizacji pozarządowych w mieście oraz motywować legniczan do działania i spełnienia marzeń. Odsłonięciu malowidła towarzyszył premierowy pokaz nowego spektaklu cyrkowo-akrobatycznego VARIETE Teatru Avatar.

Nowy legnicki mural został stworzony przez studentkę Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Dorotę Sezanowicz. Projekt mówi o ludziach sięgających wyżej, dalej i po więcej, wykraczających poza ramy swoich ograniczeń.

Nowy obraz na mapie Legnicy zachęca do rozwoju, chwytania marzeń, inspiruje do nowych działań i samorozwoju. Jest również metaforą szeroko pojętej działalności organizacji pozarządowych, którym ma służyć niniejsza przestrzeń. Malunek zachęca, by oderwać się od szarości, wspinać na wyżyny naszych marzeń, ku inspiracji, gdzie wyobraźnia może rozkwitać.

FOT. ANDRZEJ TRZECIAK

Nowy mural ma inspirować legniczan do działania i chwytania marzeń komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama