:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze Dobre
Galeria Piastów, Ochładzamy - zdjęcie, fotografia
Redakcja 12/07/2019 12:25

„Park Rozrywki Play City znajdujący się na II piętrze Galerii Piastów wprowadził do swojej oferty tzw. Karty Przedpłacone, które pozwalają bawić się więcej wydając jednocześnie mniej pieniędzy. Na czym to polega ? Od początku wakacji dostępne są karnety, dzięki którym ma się do wydania 100zł na strefach Play City płacąc za kartę jedynie 60zł – pozostała kwota dodawana jest formie bonusu. Środki dostępne na karcie, można wykorzystać w okresie trzech miesięcy od daty zakupu.

Play City to największe tego tupu centrum rozrywki w naszym regionie, które łączy w sobie park zabaw dla dzieci oraz piękne salki urodzinowe dla dzieci i młodzieży,  w których każdy może złapać oddech i spędzić wspólnie radosne chwile z bliskimi. 

Każdego dnia na odwiedzających czeka masa atrakcji: m.in. sala zabaw, małpi gaj, arena laser tag, tor z mini gokartami elektrycznymi, ścianka boulderingowa, salka disco i nie tylko. Na terenie Play City działa również Składnica Szyfrów, czyli co raz bardziej popularne pokoje zagadek.

Szczegółowe informacje dostępne w biurze Play City lub na stronie internetowej www.parkplaycity.pl.”

Ochładzamy ceny w Play City komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie

Kalendarz

Najbliższe imprezy
Reklama
 Reklama