:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Umiarkowane

Okradał samochody w Legnicy, teraz może spędzić 15 lat w więzieniu

Sprawy kryminalne, Okradał samochody Legnicy teraz może spędzić więzieniu - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 08/11/2019 12:13

Legnicka policja złapała włamywacza, który okradł co najmniej kilkanaście samochodów na terenie miasta. Jak się okazało, 25-letni mężczyzna działał w warunkach recydywy. Teraz ma szansę na program resocjalizacyjny w zakładzie karnym.

Kryminalni z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji  złapali 25-letniego legniczanina, który jest odpowiedzialny za serię włamań do samochodów na terenie miasta. Policjanci postawili mężczyźnie już 14 zarzutów.

- Łupem mężczyzny padało wszystko, co było pozostawione w samochodach jak np. pieniądze, alkohol, akcesoria i sprzęt elektroniczny, obuwie, odzież, zegarki, dokumenty, elektronarzędzia, okulary. Łączne straty osób pokrzywdzonych, jakie powstały w wyniku tego przestępczego procederu opiewają na kwotę blisko 12 tys. zł – mówi sierż szt. Anna Tersa z KMP w Legnicy.

Prokuratura Rejonowa w Legnicy zastosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Jak się okazało, 25-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Teraz legniczanin stanie ponownie przed wymiarem sprawiedliwościowi. Za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy grozi kara do 15 lat więzienia.

Okradał samochody w Legnicy, teraz może spędzić 15 lat w więzieniu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama