:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze Dobre

Osiem medali legniczan na mistrzostwach Polski seniorów w taekwon-do

Sztuki Walki, Osiem medali legniczan mistrzostwach Polski seniorów taekwon - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 03/06/2019 11:20

Zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do wywalczyli osiem medali podczas rozegranych w Rybniku mistrzostw Polski seniorów, które zakończyły pierwszą cześć sezonu 2019.

Medale dla LKT Legnica wywalczyli: Maciej Żuk – złoty w konkurencji układów oraz brązowy w walkach do 70 kg, Wioletta Hanisch – złoty w walkach pow. 75 kg, Maciej Blicharski – srebrny w walkach do 85 kg, Kamila Kolanowska – srebrny w walkach do 75 kg, Magdalena Kisiel – brązowy w walkach do 56 kg, Marcin Blicharski – brązowy w walkach do 78 kg oraz drużyna męska – brązowy w układach drużynowych.

Mistrzostwa w Rybniku były ostatnim startem zawodników LKT Legnica przed wakacyjną przerwą. W najbliższych tygodniach ogłoszony zostanie skład reprezentacji Polski mistrzostwa Europy, które w dniach 10 – 13 października rozegrane zostaną w stolicy Bośni i Hercegowiny, Sarajewie.

Legnicki Klub Taekwon-do kończy pierwszą część sezonu krajowego z dorobkiem aż 18 medali mistrzostw Polski w trzech kategoriach wiekowych oraz 131 punktów w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Tegoroczne sukcesy zawodników z Legnicy są efektem wieloletniego szkolenia sportowego realizowanego przez Legnicki Klub Taekwon-do przy wsparciu finansowym ze strony Urzędu Miasta Legnicy i Fundacji Polska KGHM Polska Miedź.

Na zdjęciu: Maciej Żuk na najwyższym stopniu podium MP

Osiem medali legniczan na mistrzostwach Polski seniorów w taekwon-do komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie

Kalendarz

Najbliższe imprezy
Reklama
 Reklama