:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Umiarkowane

O.S.T.R. zagra w legnickiej Spiżarni. Mamy bilety do wygrania!

Muzyka Koncerty, zagra legnickiej Spiżarni bilety wygrania! - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 06/11/2019 13:26
LIS 09
godz: 20:00

Już 9 listopada na deskach sceny legnickiej Spiżarni pojawi się jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów O.S.T.R. Impreza jest organizowana ramach cyklu "Spox Night". Dla naszych czytelników od klubu mamy do wygrania jedno podwójne (czyli dwuosobowe) zaproszenie na koncert.

O.S.T.R. bez wątpienia należy do najważniejszych postaci w historii polskiej sceny hip-hopowej. Artysta trafia zarówno do młodszej jak i starszej publiczności, a jego popularność nie gaśnie mimo upływu lat, co w tym gatunku muzyki jest faktem godnym odnotowania. Jego twórczość sama się broni dobrym bitem i wieloma przemyślnymi tekstami, które znajdują się m. in. na łącznie na 21 albumach studyjnych wydanych w latach 2001 – 2019. Kilkanaście z tych krążków dzięki dobrej sprzedaży okryło się „złotem” czy nawet „platyną”, jak w przypadku wydanej w lutym br. najnowszej płyty Ostrego „Instrukcja obsługi świrów”. 

Artysta został niejednokrotnie wyróżniany i nagradzany m.in. nominacją do prestiżowej nagrody kulturalnej Paszport „Polityki” (2010 r.) czy zgarniając nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego „Fryderyka” w kategorii album roku hip-hop/R&B (2016 r.)

9 listopada, godz. 20.00, klub Spiżarnia (Piastowska 1). Bilety w cenie od 40 zł są dostępne online.

Żeby wygrać podwójny (dwuosobowy) bilet na koncert wystarczy przesłać na naszego maila konkursy@tulegnica.pl swoje imię i nazwisko, nr telefonu, w tytule napisać "Spiżarnia", a w treści maila krótko, w kilku zdaniach napisać: Za co cenicie twórczość Ostrego? Na zgłoszenia czekamy do 8 listopada do godz. 12. 00. Zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową.

O.S.T.R. zagra w legnickiej Spiżarni. Mamy bilety do wygrania! komentarze opinie

  • gość 2019-11-15 14:07:35

    Dzisiaj jego koncert w Białymstoku. Kto będzie? Zostało kilka godzin, ale jeszcze na Empik Bilety są wejściówki. Swoją drogą - nie byłem na nim od kilku lat, ale te ostatnie piosenki, jakie puszczali, są spoko. Jak wypadały jego imprezy w tym duecie?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama