:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

Pani Irena ma 80 lat. Robi pompki na jednej ręce i imponuje kondycją

Wydarzenia, Irena pompki jednej ręce imponuje kondycją - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 29/10/2019 11:27

Irena Mroczkowska wciąż zajmuje się sportem a swoją wyśmienitą formą nieustannie imponuje młodszym koleżankom, prowadzi aktywny tryb życia, ma wielu przyjaciół, którzy mówią o niej wprost: "wspaniała i pomocna osoba". We wtorek w klubie Fitness Academy w Galerii Piastów, gdzie legniczanka na co dzień trenuje, koleżanki wyprawiły jej urodziny.

Recepta na długie życie z zachowaniem świetnej kondycji? - Jest ona prosta: aktywność i sport. Ćwiczę całe życie. W młodości uprawiałam siatkówkę, potem jeździłam na łyżwach, nartach, a w 1956 r. zostałam wicemistrzynią Polski w pływaniu - mówi pani Irena.

Na co dzień pomaga w wychowaniu wnuka, prowadzi życie towarzyskie, serfuje po internecie i relaksuje się przy książce.

- Jest osobą niesamowitą pod każdym względem, fizycznie często przy niej wysiadamy, kiedy np. robi pompki na jednej ręce. Nie opuszcza zajęć, bywa tu codziennie, nawet po kontuzji. Jest świetną koleżanką. Jak coś obiecuje, to dotrzymuje słowa, nigdy nie zawodzi. Są tu z nami także młode dziewczyny, z którymi Irenka ma świetny kontakt. Kiedy mają one jakiś kryzys emocjonalny lub coś z chłopakiem nie wychodzi, to Irenka zawsze potrafi jakoś pomóc, coś doradzić - opowiada Krystyna Czarny, która z panią Ireną ćwiczy w Fitness Academy już od 10 lat.

We wtorek koleżanki jubilatki wyprawiły jej urodziny. Był tort, prezenty i oczywiście życzenia. - Jestem bardzo zaskoczona, wzruszona, aż się popłakałam - mówiła wzruszona 80-latka.

Nasza redakcja oczywiście przyłącza się do urodzinowych życzeń!

FOT. Andrzej Trzeciak

Pani Irena ma 80 lat. Robi pompki na jednej ręce i imponuje kondycją komentarze opinie

  • Bob Chom 2019-10-30 13:26:19

    Pani Irena nazywa się Broczkowska.

  • Bob Chom 2019-10-30 15:13:38

    Treść komentarza...

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama