:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -3°C
Komunikaty Policji, legnickich włamywaczy zatrzymana przez policjantów Legnicy - zdjęcie, fotografia
Mateusz Bensz 30/07/2019 10:21

Na gorącym uczynku dwójkę włamywaczy zatrzymała legnicka policja. Złodzieje mają na swoim koncie kradzieże sprzętu elektronicznego, rowerów i elektronarzędzi z piwnic i mieszkań. W sumie właściciele skradzionych przedmiotów oszacowali straty na ponad 100 tys. zł.

W sobotę po godz. 11 policjanci zauważyli parę włamywaczy, którzy akurat dokonywali rabunku mieszkania przy ul. Wrocławskiej.

- Nasi funkcjonariusze po krótkim pościgu zatrzymali 39-letniego, dobrze znanego im mężczyznę oraz 20-letnią kobietę. Na podstawie zebranych dowodów policjanci udowodnili obojgu kilka przestępstw – informuje mł. asp. Jagoda Ekiert z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Łupem legniczan padały padły m.in. konsole, gry, monitory, elektronarzędzia, części elektroniczne, routery, tablety, dekodery oraz rowery. Łączna wartość strat została oszacowana przez pokrzywdzonych na ponad 100 tys. zł.

- Duet dokonywał włamań w czasie, gdy domowników nie było w mieszkaniach. 39-latek i jego 20-letnia partnerka okradali także piwnice i garaże. Obecnie policja wyjaśnia wszystkie szczegóły tej sprawy i dąży do odzyskania skradzionych przedmiotów – dodaje policjantka.

Mężczyźnie za przestępstwa w warunkach recydywy grozi kara do 15 lat więzienia. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Młodsza kobieta może spędzić za kratami nawet 10 lat.

Para legnickich włamywaczy zatrzymana przez policjantów z Legnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama