:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 8°C
powietrze B. dobre

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na legnickiej PWSZ

PWSZ, Pedagogika przedszkolna wczesnoszkolna legnickiej - zdjęcie, fotografia
DAMI TV 13/06/2019 12:47

W czwartek do legnickiej PWSZ im. Witelona dotarła informacja o zgodzie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na uruchomienie kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. To oznacza, że kandydaci na studia mogą już brać udział w rekrutacji na ten kierunek, a pierwsi studenci rozpoczną zajęcia w październiku.

Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy otrzymał od ministra uprawnienie na prowadzenie jednolitych, 5-letnich studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

- To oznacza, że będziemy mogli rozpocząć rekrutację kandydatów na ten kierunek studiów. Potrwa ona do 30 lipca, podobnie jak na inne kierunki na naszej uczelni. Tym samym będziemy prowadzić kształcenie nauczycieli przedszkola i klas I–III szkoły podstawowej - mówi Mirosław Szczypiorski, rzecznik prasowy PWSZ im. Witelona.

Legnicka uczelnia wcześniej prowadziła ten kierunek studiów. Tyle że zmieniły się przepisy i PWSZ musiała sprostać nowym wymaganiom ministerstwa.

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na legnickiej PWSZ komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama