:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
Galeria Piastów, Pełen atrakcji Dzień Kobiet Galerii Piastów - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 09/03/2019 11:51

Z okazji Dnia Kobiet Galeria Piastów przygotowała dla wszystkich pań moc niespodzianek - witała legniczanki kwiatami, obdarowywała oryginalnymi perfumami i słodkimi upominkami. Nie zabrakło także specjalnie przygotowanych na ten dzień atrakcji artystycznych.

Największym zainteresowaniem cieszyła się  2. edycja Studia Zapachu, w którym panie za darmo mogły stworzyć własne perfumy, używając do tego bogatej, naturalnej palety zapachów.

- Do produkcji naszych perfum używamy jedynie naturalnych olejków powstałych na bazie kwiatów i owoców. Każda z pań może skomponować dla siebie indywidualne perfumy, wybierając spośród 400 zapachów dostępnych w naszej kolekcji. Oczywiście służymy radą w doborze odpowiednich zapachów i proporcji składników. Dziś dominują zapachy intensywne, wieczorowe i wiosenne. Najczęściej wybierane składniki to ylang, piżmo, drzewo sandałowe, puder, ogóreczek, czy  jaśmin - wyjaśnia Karolina Lettan ze Studia Zapachu.

Stworzone perfumy panie naturalnie mogły zachować dla siebie i wykorzystać na wyjątkowe okazje. Zapachowe stoisko odwiedziło łącznie kilkaset kobiet. W głównym patio ciekawie było także na scenie. Dla pań zgrał klimatyczny akordeonowy zespół Ojciec i Synowie. W specjalnie przygotowanym na ten dzień recitalu wystąpił także ceniony i utytułowany legnicki muzyk Tadeusz Olchowski.

- Chciałem dziś zagrać lekko i do serca. Mój repertuar niekoniecznie nadaje się na takie okoliczności, ale udało mi się wybrać jednak z niego odpowiednie kompozycje, dodałem także trochę specjalnie zaaranżowanych coverów - wyznał artysta.

Na scenie uroczyście została wręczona także nagroda "Przyjaciela Galerii Piastów", którą otrzymała prezes Towarzystwo Miłośników Legnicy Pro Legnica Antonina Trawnik.

- Centrum handlowe to nie jest dom kultury. Jednak dzieje się tu tak wiele ciekawych rzeczy, w dużym stopniu dzięki pomysłowości i zaangażowaniu pani Antoniny Trawnik. Dlatego możemy powiedzieć, że jest pani naszym prawdziwym przyjacielem i cieszmy się, że możemy w tym szczególnym dniu uhonorować panią tą statuetką - mówił prowadzący imprezę Przemysław Corso z Galerii Piastów.

Fot. Mariusz Witkowski

Pełen atrakcji Dzień Kobiet w Galerii Piastów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama