:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -2°C

Piłkarki ręczne Dziewiątki nie wytrzymały ciśnienia i straciły fotel lidera

Piłka Ręczna, Piłkarki ręczne Dziewiątki wytrzymały ciśnienia straciły fotel lidera - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 02/12/2019 10:17

Dziewiątka Legnica przegrała po rzutach karnych z Panterami Dopiewo w meczu II ligi kobiet. To pierwsza w tym sezonie porażka naszych szczypiornistek, która kosztowała ich utratę fotelu lidera na rzecz KPR II Kobierzyce.

Niedzielny mecz w hali przy ul. Złotoryjskiej dostarczył kibicom mnóstwo emocji. Przez 60 minut na parkiecie trwała zacięta walka, a wynik oscylował wokół remisu, choć przez większość czasu na prowadzeniu były legniczanki. W 59 min. to jednak Pantery były bliższe zwycięstwa, gdy trafiły na 23:24. W ostatniej minucie do remisu i w konsekwencji rzutów karnych doprowadziła Nikola Wojciechowska.

W konkursie rzutów karnych mocniejsze nerwy miały zawodniczki z Dopiewa, które wygrały 4:2 i tym samym wywalczyły 2 punkty. Dziewiątką musiała zadowolić się 1 punktem. Po siedmiu kolejkach w tabeli II ligi podopieczne trenera Grzegorza Karnickiego zajmują 2. miejsce.

UKS Dziewiątka Legnica - UKS Pantery Dopiewo 24:24 (15:15), 2:4 w karnych

Dziewiątka: Lange, Trojanowska - Kaczuga 2, Stala 5 ,Kozak 8, Ozga, Wańkowicz, Wojciechowska 2, Meter, Wiśniewska, Doroba, Szuk 3, Ilnicka 2, Mieszczyk.

Piłkarki ręczne Dziewiątki nie wytrzymały ciśnienia i straciły fotel lidera komentarze opinie